В аграрній академії розпочала роботу міжнародна конференція

140 доповідей упродовж двох днів прослухають учасники міжнародної конференції «Трансформація управлінської парадигми в аграрному секторі економіки». Гості із сусідніх держав зібралися у стінах Полтавської державної аграрної академії для обговорення провідних напрямів управлінської системи.

Представники аграрних ВУЗів як України, так і Росії, Білорусії та Польщі, зібралися для обговорення змін у системі менеджменту сільськогосподарського сектору. Протягом 30 та 31 жовтня Полтавська державна аграрна академія прийматиме іноземних гостей у рамках міжнародної коференції «Трансформація управлінської парадигми в аграрному секторі економіки». Такі заходи зараз надзвичайно актуальні, говорить завідувач кафедри менеджменту навчального закладу Тамара Лозинська, адже у цій сфері постіно щось змінюється.

/Тамара Лозинська, завідувач кафедри менеджменту ПДАА

Ці зміни торкнуться технологій, торкаються взаємин, які виникають на грунті зміни відносин власності, вони торкаються глобалізації і вони торкаються того, на що ми не звертаємо уваги, як гендерна політика, бо все більше жінок виконують управлінські функції/

Аграрний сектор, відзначає заступник губернатора Полтавщини Володимир Замикула, сьогодні стрімко розвивається. І важлива роль тут відводиться саме вдалому менеджменту.

/Володимир Замикула, заступник голови Полтавської ОДА

Сьогодні ми маємо ту динаміку розвитку як рослинництво, тваринницька галузь, і головна роль відводиться менеджменту, управлінню/

Відкриття міжнародної конференції, зазначає завідувач кафедри менеджменту Полтавської державної аграрної академії Тамара Лозинська, приурочили до ювілею їх кафедри.

/Тамара Лозинська, завідувач кафедри менеджменту ПДАА

За ці 35 років кафедра підготувала пристойну кількість спеціалістів, які працюють в області, займають посади на регіональному рівні, у міністерстві. Один з випускників - заступник Міністра аграрної політики і продовольства/

У ході конференції учасники заходу прийняли ряд рішень, які спрямовані на покращення системи менеджменту в аграрному секторі. Основні серед них: утворення ефективної системи взаємовідносин на всіх рівнях управління, встановлення соціально-економічного партнерства між сільськими громадами та орендарями землі та створення сприятливих умов для самореалізації населення сільської місцевості регіону.

Стрічка новин