Подвиг ветеранів не забутий та назавжди залишиться у пам'яті народу

Цю провідну думку мав на меті концерт, присвячений Дню визволення України від німецько-фашистських загарбників. Свої виступи усім присутнім подарували відомі колективи міста. Повернулися з концерту і наші журналісти.

День визволення України від німецько-фашистських загарбників відзначається 28 жовтня. Напередодні 68-річниці на Театральній площі у Полтаві влаштували святковий концерт.

/Валентина Вождаєнко, заступник начальника ГУ культури Полтавської облдержадміністрації

Це є та дата, яку ми повинні пам'ятати, яку ми повинні пропагувати. Принципи патріотичного виховання ми як управління культури в першу чергу повинні закладати у нашої молоді/

Цього дня на Театральній площі зібралися і молоді люди, і більш старші полтавці. Для них співали артисти Полтавської обласної філармонії. Останні щойно повернулися із тривалих гастролей Полтавщиною.

/Валентина Вождаєнко, заступник начальника ГУ культури Полтавської облдержадміністрації

Пройшла велика акція «Майстри мистецтв – трудівникам села». Сьогодні один із завершальних етапів. Все-таки кругом виступали по районах, селах, містах, а Полтава не могла побачити наших артистів цілий місяць. Вони були у відрядженні в далекому селі, можна сказати/

Артисти пісенно-танцювального ансамблю «Полтава» потішили публіку піснями воєнних років. «Смуглянка», «Ех дороги» та інші хіти присутні вітали гучними оплесками.

Стрічка новин