В неділю автомобілісти відзначають своє свято

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/S3-w8_-4hWxoF

За професією, покликом душі чи просто виробничою необхідністю всі автомобілісти в останню неділю вересня відзначають своє символічне свято. Дехто із полтавців у своїй любові до автосправи не обмежується кермуванням власного авто і вдається до авторської модернізації ретро-автівок. Про одного із таких автолюбителів – наш наступний сюжет.

Він не зрісся з кермом, однак, іще з 1980-го року своє життя без авто не уявляє. Олег Євгенович вже який рік поспіль цілком офіційно може вважати День автолюбителя одним із своїх професійних свят. Говорить: жага до авто, а особливо – до водіння, проявилася іще з дитинства.

/Олег Пругло, автолюбитель

В 7 класі мене батько посадив за кермо - тоді у діда був не горбатий, а звичайний запорожець. Ну і з тих пір ... стаж вже суттєвий/

Вже близько 10-ти років звичайне кермування автівкою вирішив трохи урізноманітнити і зробив ставку на... легенду українського автопрому – так званий «горбатий» запорожець. Вже має навіть своєрідний міні-парк.

/Олег Пругло, автолюбитель

Був просто горбатий запорожець, потім трохи модернізований, тепер кабріолет/

Особливо у кабріолеті відчувається повна свобода – саме те, за що найбільше цінує авто Олег Євгенович. Реакція людей на появу цього осучасненого запорожця – здивування, а інколи – навіть овації і вигуки.

Знайти справжнього «горбатого», аби із нього потім зробити подібний шедевр, нині непросто. Адже, як відомо, «запори» вже зняли із виробництва, та і на цій автівці – скрізь суто індивідуальний дизайн, і про першоджерело автівки нагадує хіба що симвовічний напис «запорожець».

Втім, переконує Олег Пругло, це – не останній модернізований «горбатий». Не виключає: на наступне свято автомобіліста продемонструє іще одну новинку свого невеличкого ретро-автопарку. Всім тим, хто за баранкою, і у символічний святковий і звичайний будній день бажає кількох речей: задоволення від подорожей, тактовних і дисциплінованих учасників дорожнього руху, а ще – традиційне: «ні жезлу, ні проколу».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію