«Полтававодоканал» ремонтує колектори за допомогою сучасних технологій

До 20-х чисел листопада маємо встигнути. Так водоканалівці говорять про ремонт аварійного колектора, що знаходиться по вулиці Енгельса. Цього разу, розповідають, вдалися до сучасних технологій, які дозволяють не розривати асфальт і, відповідно, не перекривати рух транспорту.

Саме тут, на вулиці Енгельса, розповідають у КП «Полтававодоканал», знаходиться один із аварійних колекторів міста.

/Іван Мистюк, начальник служби водовідведення ОКП «Полтававодоканал»

Цей колектор розпочинає збирати стічні води із вулиці Зіньківської по Жовтневій, потім по Сінній, Коцюбинського і виходить через Енгельса і врізається в колектор на Садах-3, де вже йде по головному насосу і потрапляє на очисні споруди в Мильці/

13 березня на колекторі сталася аварія – у залізобетонній трубі з'явилось 2 провала і він просто перестав виконувати свою функцію. Все, певні фахівці, через корозію і значну зношуваність труб – цей колектор працює із 1969 року. Тоді була встановлена тимчасова перекачувальна насосна станція. На щастя, говорять комунальники, кошти із обласного кошика виділили, торги провели, роботи розпочали. Останні виконує підрядник за новими технологіями, які дозволяють не рити траншеї, а виконувати заміну труб без пошкодження асфальтного покриття.

/Іван Мистюк, начальник служби водовідведення ОКП «Полтававодоканал»

Ремонт виконується методом санації завдяки бурильному устаткуванню. Прочищається стара труба і в неї пропихується пластикова труба більш меншого діаметру/

Завершити все планують до 20-х чисел листопада. Загалом замінять 120 метрів труби із загальної кількості у понад 430 км каналізаційних труб, що обслуговують місто. Із початку року працівники «Водоканалу» вже замінили півкілометра труб.

Стрічка новин