Полтавські підприємства, які займаються прийомом металобрухту, регулярно перевіряють працівники міліції

На території міста зареєстровано 19 суб'єктів господарювання, які мають ліцензії на заготівлю та переробку металобрухту чорних та кольорових металів. У ході рейдів правоохоронці перевіряють наявність дозволів екологічної служби, відповідність документації та сам процес прийому металу.

Вкотре перевіряючи підприємства, які займаються прийомом металобрухту, працівники міліції завітали і до одного з гігантів цієї сфери - акціонерного товариства "Полтававтормет", яке вже близько 70 років працює на ринку і, як зазначають самі правохоронці, є зразковим професіоналом, оскільки діє в межах закону. Тут охоче діляться успішними методами роботи з металобрухтом. По-перше, база прийому співпрацює виключно з юридичними особами - підприємствами, колгоспами та заводами. По-друге, метал тут приймають згідно з попередньо укладеними договорами.

Того ж дня перевіряючі виявили у Ленінському районі міста нелегальний пункт прийому металобрухту. Його власник давно знаходився у полі зору правоохоронців, оскільки вже двічі притягувався до відповідальності за аналогічні операції. Працівники міліції влаштували контрольну здачу металу із заздалегідь підготовленим автомобілем. Коли ж в кіоск з вивіскою "Прийом макулатури" завітали самі перевіряючі, його власник все заперечував.

На даний час діяльність цього незаконного пункту прийому металобрухту припинена, а стосовно його власника вирішується питання про порушення кримінальної справи.

Стрічка новин