2 години класичної оперної музики подарували полтавцям зірки світової опери

Анатолія Зайченка, Алехандро Олмедо та Петра Мєлєнтьєва, які приїхали до Полтави в рамках тріумфального туру Україною «Три тенори», слухали і наші журналісти.

/ІНТЕРШУМ

тенори разом виконують оперний твір/

Такими оваціями та аплодисментами стоячи Полтава зустрічала «трьох тенорів»: соліста Московського музичного театру «Руська опера», лауреата міжнародних конкурсів Петра Мєлєньтєва, соліста Большого театру у Москві Анатолія Зайченка та прем'єр-соліста оперних театрів Південної Америки та соліста «Метрополітер Опери» (США, Нью-Йорк) Алехандро Олмедо. Зірки світової опери цього вечора пристрасно освідчувалися в коханні полтавському глядачеві, щоб популяризувати оперу.

/Антон Новіков, директор Фонду «Таланти світу»

20 років на пострадянському просторі і в Росії подібних концертів проводилося дуже мало. Бачили їх не всі, тому зараз ми подорожуємо скрізь/

Дорога популяризації класичної оперної музики привела співаків і до України із тріумфальним туром «Три тенори». У Полтаві оперні зірки вже 2 дні. Духовна столиця зустрічала артистів дуже тепло, говорить наймолодший учасник проекту Петро Мєлєнтьєв.

/Петро Мєлєнтьєв, соліст Московського музичного театру «Руська опера»

Тепло зустрічають, ми навіть ще не встигли виступити, а вже стільки тепла/

Тепло, з яким артистів зустрічали глядачі та сцена взагалі, – це як наркотик, говорить Петро Мєлєнтьєв. Можливо саме тому, свого часу успішно виступаючи на сцені як студент текстильного інституту, він все ж таки зробив вибір не на користь стабільної професії, а мінливої – оперного співака. Цікава історія життя і в іншого гостя полтавської сцени, мексиканця за походженням Алехандро Олмедо. Його кар'єра почала стрімко розвиватися, як справжня «Амерікан дрім», після випадкової зустрічі простого ресторанного нью-йоркського співака із легендою опери Пласедо Домінго. Гарячий латино-американський норов співака запалив і полтавську публіку, а наші дівчата, відповідно, – серце Алехандро Олмедо.

/Алехандро Олмедо, соліст «Метрополітен Опера» (Нью-Йорк, США)

Я люблю Україну, мені все сподобалось, гарна країна, гарне місто, особливо дуже гарні дівчата. Ми приїхали на цей великий концерт трьох тенерів. Я дуже радий, що я тут/

А от іншому тенору – Анатолію Зайченку – добре знайома краса полтавок. Адже він сам родом з України. І хоч вже багато років живе і працює за кордоном, часто навідує родичів і близькіх, зокрема, і в Полтавській області.

/Анатолій Зайченко, соліст Большого театру, прем'єр-соліст оперних театрів Південної Америки

Ностальгія страшна. Тут мої родичі живуть у Руденківці. Там сестра двоюрідна, діти/

Відтак, від імені усіх артистів організатор концерту, директор фонду «Таланти світу» пообіцяв, що перший концерт цих та інших оперних зірок у Полтаві стане далеко не останнім.

Стрічка новин