Своє професійне свято в останню неділю жовтня відзначають автомобілісти та дорожники

З такої нагоди у Полтаві відбулися урочистості, на яких визначили кращих перевізників. Останні за свою роботу отримали грамоти та відзнаки.

У моїй трудовій книжці можна сказати лише один запис, ділиться Антоніна Василівна. Усе життя вона пропрацювала в системі автотранспорту.

/Антоніна Задьор, працівник системи автотранспорту зі стажем

Молодим спеціалістом у далекі 70-і роки я прийшла за направленням до Полтавського автоуправління, звідти отримала направлення до Кременчуцького автобусного парку і пропрацювала в Кременчуцькому автобусному парку 16 років/

Після цього, продовжує Антоніна Василівна, знову повернулася до Полтавського автоуправління. Загальний стаж роботи у цій сфері складає більше 40 років.

/Антоніна Задьор, працівник системи автотранспорту зі стажем

Через мою душу, через моє серце пройшло становлення перевезень автомобільних, ріст їхній, ну й те, що ми зараз маємо/

А зараз, запевняє заступник голови Полтавської облдержадміністрації Віктор Шадчнєв, співробітники автотранспортної системи та влада працюють в одному напрямку. Про це свідчить кількість маршрутів та перевізників, які їх обслуговують.

/Віктор Шадчнєв, заступник голови Полтавської облдержадміністрації

Усі міста, усі селища міського типу області охоплені автобусним сполученням. 1339 сіл охоплені, працюють зараз 846 маршрутів, на них - більше 200 перевізників/

Головне, продовжує Віктор Шадчнєв, щоб праця перевізників була в першу чергу комфортною для пасажирів, щоб люди, які користуються їхніми послугами, залишалися задоволеними.

/Віктор Шадчнєв, заступник голови Полтавської облдержадміністрації

Навіть в умовах сьогоднішнього дня, коли постійно запасні частини дорожають, ГСМ дорожає, люди не підвищують тарифи, йдуть назустріч, люди возять людей/

День автомобіліста та дорожника почали відзначати із 1993 року. Професійне свято останніх вирішили влаштовувати в останню неділю жовтня.

Стрічка новин