Працівники ДАІ продовжують слідкувати за дотриманням правил дорожнього руху

Так із 40 перевірених спеціалістами автопарковок Полтави майже 50% мають порушення. Найчастіше недоліки виявляють при утриманні майданчиків, коли на парковці відсутні дорожні знаки та відповідна дорожня розмітка.

Протягом двох тижнів працівники Державтоінспекції зосередили свою увагу на перевірці паркувальних майданчиків на предмет їх належного утримання і облаштування дорожніми знаками та розміткою. За цей період, розповідає начальник сектору організації дорожнього руху управління управління ДАІ в Полтавській області Іван Тумко, було перевірено понад 40 автопарковок. Майже половина з них, говорить спеціаліст, має недоліки.

/Іван Тумко, начальник сектору організації дорожнього руху управління ДАІ в Полтавській області

Найчастіше порушення, які зустрічаються при утриманні майданчиків, - відсутність дорожньої розмітки, яка позначає місце зупинки транспортного засобу, а також відповідних дорожніх знаків, які позначають місце стоянки та відповідну постановку транспортного засобу на стоянку/

Та крім порушень зі сторони комунальних підприємств, продовжує Іван Тумко, самі ж водії не завжди дотримуються правил зупинки і стоянки транспортних засобів. Досить часто керманичі авто ігнорують вимоги дорожніх знаків щодо правильного паркування. В результаті це створює ряд незручностей для всіх учасників дорожнього руху. Щоб мінімізувати такі ситуації, зазначає Іван Тумко, Державтоінспекція разом з місцевою владою проводить активну роботу у цьому напрямку.

/Іван Тумко, начальник сектору організації дорожнього руху управління УДАІ в Полтавській області

Органи місцевої влади за сприяння ДАІ, а також з урахуванням побажань власників дорожнього сервісу або об'єктів масового відвідування громадян, проводять роботу. Але необхідно створити необхідні умови для учасників дорожнього руху і відвідувачів міста/

Стрічка новин