Пліч-о-пліч – перукарі, кухарі, візажисти і машиністи

Ці та інші спеціальності популяризували за допомогою профорієнтаційного заходу «Веселка робітничих професій». Крім традиційного концерту провели і майстер-класи.

Хто що може краще і красивіше. У холі обласного центру естетичного виховання учнівської молоді для завтрашніх абітурієнтів є із чого обрати. Суто технічні і виключно творчі, всі вони – робітничі професії. Чому навчатися слід саме цій професії – майбутні полтавські кухарі і показують, і розказують.

/Владислав, навчається на кухаря

Це все - фантазія. Наш майстер показав, а далі ми вже самі/

/Лілія, навчається на кухаря

Це ж не тільки смачна професія, але і цікава. Ну цікавіше ж їсти салат, який гарно оформлений/

Візажисти і перукарі у свою чергу всі свої вміння демонстрували на будь-кому з бажаючих.

/Катерина, навчається на візажиста

Можна так загримувати людину, що просто не впізнати/

Поруч із цими – і традиційна концертна програма. Мета таких заходів, розповідають організатори, залишається незмінною – популяризація професій.

/Оксана Попова, директор Полтавського міського центру зайнятості

Хочеться продемонструвати нашій молоді все різномаїття професій, аби вони для себе обрали навчання по собі. Таким ми називаємо те, яке гарантує працевлаштування і приносить потому і моральне, і матеріальне задоволення/

Крім того, ща на подібних заходах про професії розповідають і наочно демонструють їх переваги, у центрі зайнятості на них іще і перенавчають.

/Оксана Попова, директор Полтавського міського центру зайнятості

Наше навчання за сприяння служб зайнятості і проводиться, орієнтуючись саме на ті професії, які є найбільш затребуваними і стосовно яких у підприємств відчувається голод, – це токарі, електрогазозварювальники, водії/

Стрічка новин