Полтавські ветерани планують активно голосувати на виборах

Про необхідність проявити свою громадську позицію на виборах депутатів 2012 року і обов’язково прийти на виборчі дільниці говорили на пленумі міської ради ветеранів.

Населення України активно готується до виконання свого конституційного обов'язку - участі у виборах. Не стали тут виключенням і ветерани Полтави. Напередодні 28 жовтня ветерани міста зібралися на пленум міської ради ветеранів. Участь у заході взяли як сивочолі воїни, так і представники громадських організацій та духовенства. За словами настоятеля Храму Всіх Святих отця Кирила, ветерани прожили достойне життя задля майбутнього своїх рідних.

/о. Кирил, священик

Ви виконали свій обов'язок до кінця. Не тільки в 1941-45 рр. це було важливо, але ви виконали свій обов'язок до кінця тому, що всі свої сили віддали, щоб діти і внуки жили добре/

Сьогодні ж ветеранські організації Полтави, відзначає голова громадської організації інвалідів Київського району Олександр Заїкін, проводять активну роботу у напрямку патріотичного виховання молоді міста.

/Олександр Заїкін, голова ГО інвалідів Київського району м.Полтави

Виступаємо ми в школах, вузах, коледжах, технікумах. Де нас запрошують - скрізь ми йдемо і розказуємо всю правду про Велику Вітчизняну Війну/

У ході пленуму учасники зібрання прийняли рішення не забувати про свій громадських обов'язок, і 28 жовтня прийти на виборчі дільниці, щоб взяти участь у виборах-2012.

Стрічка новин