У ПУЕТі бухгалтерів із усієї області зібрали на семінар
Такі зустрічі, пояснюють у виші, – в рамках відповідної угоди із Всеукраїнським профільним виданням. Які питання і за яким принципом обирать і потому – обговорюють, знають наші журналісти.
Навчаємо і власних студентів, і бухгалтерів, в тому числі – обласних, розповідають у Полтавському університеті економіки і торгівлі. Виш має угоду із Всеукраїнським виданням «Баланс бюджет», згідно з якою і проводить раз на місяць семінари для бухгалтерів області.
/Юстина Верига, завідувачка кафедри бухгалтерського обліку та аудиту ПУЕТ
Мета цього зібрання – обговорити питання ведення бухобліку у бюджетних установах. Дуже приємно, що серед тих, хто прийшов на семінар, – наші випускники. У нас на кафедрі є спеціальність «бухоблік у бюджетних установах», закінчивши яку наші випускники мауть працевлаштуватися у казначействі, інших бюджетних установах/
Цього разу на захід завітало більше 600 майстрів цифр. Якщо цього разу говорили про особливості ведення бухобліку для бюджетних установ, минулого – встигли обговорити питання податкового обліку, складання декларацій про податки на прибуток та додану вартість. Для профільного видання подібні зібрання – цикл роботи всеукраїнського масштабу.
/Віталій Помагай, заступник головного редактора Всеукраїнського видання «Баланс бюджет»
Ми вже побували у 18-ти областях України. Стартували 18 жовтня у Києві, побували у Рівному, Чернігові/
Побувавши у ряді областей, продовжує фахівець, вже навіть склали певний перелік питань-лідерів від учасників семінарів.
/Віталій Помагай, заступник головного редактора Всеукраїнського видання «Баланс бюджет»
Найбільше бухгалтерів цікавить рівень індексації, списання майна/
У ПУЕТі зазначають: до питань, які обговорюють на семінарах, підійшли виважено.
/Юстина Верига, завідувачка кафедри бухгалтерського обліку та аудиту ПУЕТ
Питання, які слід обговорити, – від самих бухгалтерів. По закінченню семінару вони здають анкети, де вказують, по яких питаннях хотіли б попрацювати. За таким принципом і будуємо роботу/