У Полтаві пройшло чергове засідання медсестринської ради міста

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/dKcKVCeGgPDRg

Цього разу говорили про престижність, актуальність та необхідність у всі часи та епохи цієї вкрай важкої та важливої професії.

Медсестринська конференція як завжди має на меті підтримувати зв'язок молодшого медичного персоналу різних лікарень, ділитися досвідом. Особливо актуальна чергова зустріч, ділиться голова Ради медсестер Полтави Надія Зятіна, в умовах наближення медичної реформи. Остання, за словами пані Надії, безумовно торкнеться і медсестринської справи, і тут головне – зберегти статус медсестер як професії на всі часи.

/Надія Зятіна, голова Ради медсестер м. Полтави

В різні часи, і під час війни, і в мирні часи повинна бути гарною, чуйною, грамотною і надавати допомогу хворому, або займатися профілактикою. Тому наша ціль – під час цих складних ситуацій, зберегти престижність цієї професії, щоб була достойна зміна/

На сьогоднішній день, продовжує Надія Зятіна, набір у медичні училища у місті достатній, а конкурс на професію – високий. Втім основним критерієм професії продовжує залишатися саме покликання.

/Надія Зятіна, голова Ради медсестер м. Полтави

Хто йде свідомо, за покликанням, ті залишаються працювати в лікарні. Ті, хто йде, аби куди вступити, ті не залишаються. Але медичних сестер зараз достатньою/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію