Від допрофільної підготовки до профільного навчання

Міський семінар серед вчителів математики під такою назвою пройшов у Полтавській гімназії №33. Загалом у Полтаві 9 шкіл мають класи, учні яких поглиблено вивчають математику. Про профільне навчання у Полтавській гімназії №33 більше знають наші журналісти.

Із 2008 року у Полтаві займаються питанням допрофільної підготовки школярів. Із 2009 існує концепція профільної освіти у старшій школі. Саме цій актуальній темі і присвятили міський семінар вчителів математики, який провели на базі Полтавської гімназії №33. Цей навчальний заклад обрали не випадково, адже його учні неодноразово виборювали перші місця на математичних олімпіадах та показували високі результати при захисті наукових робіт у цій галузі знань в Малій академії наук.

/Лідія Семено, методист Полтавського міського методичного кабінету

Ми сьогодні на семінарі бачили певні діаграми. На цих діаграмах прослідковувалося наступне: усі дітки практично, які навчаються у профільних класах, вони не випадково обрали саме цей профіль, не випадково обрали математику./

Семінар продовжує цикл зустрічей у Полтавській гімназії №33. Навчальний заклад уже приймав семінар заступників директорів. Останній був також присвячений питанню допрофільної підготовки школярів.

/Інна Бажан, заступник директора з роботи у гімназичних класах Полтавської гімназії №33

Метою як того, так і цього семінару, було показати наступність у роботі педагогічного колективу гімназії. Саме в цьому, як ми беремо діток з 5 класу починаючи, і чим ми закінчуємо в класі 11, тобто, показати результативність, яка у нас існує./

Вчителям-математикам, керівникам методичних об'єднань, які прибули на семінар, продемонстрували уривки кількох уроків для учнів різних класів.

/Наталія Кривко, вчитель інформатики Полтавської гімназії №33

Ми сьогодні підготували для учнів таку цікаву подорож. У нас буде чарівна жаба, яку зачарувала зла відьма. Це буде бінарний урок. Будемо намагатися зробити максимально цікавим його./

Доки п'ятикласники подорожували чарівною країною рівнянь, учні 7 математичного класу гімназії на зорельоті вирушали до планет Сонячної системи. Зацікавити дітей до вивчення точних наук зовсім неважко, говорять вчителі гімназії.

/Наталія Юдіна, вчитель фізики Полтавської гімназії №33

По-перше, це використання нових технологій. І сьогодні на уроці ви побачите використання мультимедійного комплексу, за допомогою якого можна створювати різноманітні програми, дивитися фільми, і дуже цікаво навчатися і фізиці, і математиці./

Учням такі подвійні уроки сподобалися. Вчителі ж переконані: математичні знання, отримані таким чином, знадобляться малечі в подальшому навчанні.

Стрічка новин