До аграрної академії з'їхалися представники майже всіх аграрних ВУЗів України

У Полтавській державній аграрній академії тим часом шукали шляхи поліпшення підготовки фахівців з обліку і аудиту для аграрно-промислового комплексу та інформаційного забезпечення навчального процесу і наукових досліджень. Для цього до вишу з'їхалися представники майже всіх аграрних ВУЗів України.

Засідання науково-методичної комісії з економіки підприємництва та менеджменту, створеної при Міністерстві аграрної політики України, зібрало у Полтавській державній аграрній академії представників мало не всіх аграрних ВУЗів України. А все для того, щоб спільно обговорити проблеми викладання дисциплін економічного профілю для студентів економічних і технологічний спеціальностей в аграрних вишах.

/Олександр Галич, декан факультету економіки та менеджменту ПДАА

Сьогодні ми будемо обговорювати особливості практичної підготовки студентів аграрних ВУЗів. Сьогодні також виноситься питання на обговорення – узгодження навчальних планів між аграрними ВУЗами для того, щоб ми могли обмінюватися студентами, щоб зробити навчальні плани уніфікованими і допомагати один одному в якісній підготовці студентів аграрного профілю/

Крім взаємопідтримки говорили і про незалежну оцінку рівня якості підготовки випускників аграрних ВУЗів. Так, у минулому році науково-методичним центром агроосвіти було розроблене інтернет-тестування для студентів-економістів та менеджерів 4 курсів. Цей замір знань провели і у Полтавській аграрній академії. Результати останнього, запевняє декан факультету економіки та менеджменту Олександр Галич, підтвердили його об'єктивність та високий рівень знань бакалаврів Полтавської академії.

/Олександр Галич, декан факультету економіки та менеджменту ПДАА

Наші студенти, які готувалися нашими викладачами, показали досить непогані результати. Середній бал успішності на цьому тестуванні був практично однаковий з балом, який вони показали на державній атестації. Ми дійсно побачили, що ця оцінка є об'єктивною/

Своїми результатами поділилися і декани інших аграрних вузів України. Разом представники економічних і факультетів менеджменту обговорили і деякі технічні питання проведення атестації та зміст питань незалежної атестації. Щоб наступного року, врахувавши всі зауваження, зробити її ще досконалішою.

Стрічка новин