Щорічно у третю неділю жовтня працівники харчової промисловості відзначають своє професійне свято

У відеоархіві знаходяться 3 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2
3) Сюжет №3

У Полтаві лише урочистостями не обмежилися, а й підбили підсумки роботи підприємств за минулий рік. Подяки та нагороди від міської та обласної влад отримали як пересічні працівники галузі, так і підприємства вцілому.

Вітчизняне – найсмачніше! Під таким девізом пройшли урочистості до Дня працівника харчової промисловості. Підприємства Полтавщини, які працюють у цій галузі, відзначає заступник голови Полтавської облдержадміністрації Володимир Замикула, щороку тільки нарощують потужності своїх виробництв.

/Володимир Замикула, заступник голови Полтавської ОДА

Якщо взяти хлібопекарську галузь, то за 9 місяців ми маємо 105% росту, маємо ріст у виробництві молочної продукції, маємо ріст на 105% у виробництві м'ясної продукції/

Взагалі ж, продовжує Володимир Замикула, Полтавщина виробляє 16% всеукраїнського об'єму м'ясної продукції, 14% молока та 17% цукру. Останній, відзначає посадовець, у своєму виробництві використовують навіть всесвітньовідомі компанії.

/Володимир Замикула, заступник голови Полтавської ОДА

Якість полтавського цукру говорить сама за себе. Тому що компанія «Кока-кола» споживає цукор для виробництва тільки полтавських заводів/

У ході святкового заходу почесними грамотами та подяками нагородили кращих працівників харчової промисловості Полтавщини: касирів, машиністів, технологів та інших робітників, без яких неможливо уявити повноцінне функціонування харчової промисловості.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію