За 11 днів до голосування кандидат в народні депутати Іван Момот зустрівся із представниками преси

За 11 днів до голосування голова Полтавського обласного виборчого штабу Партії регіонів, кандидат в народні депутати Іван Момот в черговий раз зустрівся із представниками преси. Як провладна команда готується до виборів, знають і наші журналісти.

Останні дні перед виборами – найгарячіша пора агітації для багатьох партій, але не для Партії регіонів. Голова Полтавського обласного виборчого штабу останньої, кандидат в народні депутати Іван Момот запевняє, що Партія регіонів працює рівно та стабільно, незалежно від наближення дня народного волевиявлення. Для Партії регіонів вибори – не період обіцянок, а пора звіту за зроблене.

/Іван Момот, голова Полтавського обласного виборчого штабу Партії регіонів, кандидат в народні депутати

Сьогодні все робиться для того, щоб опалювальний сезон розпочався вчасно, щоб будувалися дитячі садки, щоб ритмічно функціонували всі соціальні заклади, в першу чергу, які обслуговують людей, які найбільше потребують соціального захисту від держави і місцевої влади/

Плюс, за 2 роки роботи владної команди на Полтавщині повноцінно забезпечено підвезення школярів до навчальних закладів за програмою «Шкільний автобус», продовжує Іван Момот. Відкрито 97 нових дитячих садочків у сільській місцевості. В області триває будівництво нових соціально значущих об'єктів: Протитуберкульозного диспансера, надсучасного перинатального центру. 30 мешканців регіону отримали вигідні кредити на купівлю квартир за програмою, ініційованою Віктором Януковичем «Доступне житло». Завдяки плідній, тісній співпраці із Президентом та урядом України вперше за всі роки незалежності Полтавщина додатково отримала 400 мільйонів гривень дотації із державного бюджету та вийшла на 3 місце серед областей України за рівнем соціально-економічного розвитку. Ці факти, вважає пан Момот, і є найкращою агітацією та причиною, з якої люди будуть голосувати за Партію регіонів. Відтак, у своїх силах команда регіоналів на Полтавщині впевнена.

/Іван Момот, голова Полтавського обласного виборчого штабу Партії регіонів, кандидат в народні депутати

Ми найбільше зацікавлені в тому, щоб вибори пройшли чесно, щоб вибори пройшли без фальсифікацій, щоб всі, і міжнародні спостерігачі, і взагалі, в першу чергу, мешканці України були задоволені тим, як пройшли всі вибори. Наше завдання – все зробити, щоб не було зривів технічних по виборам, і щоб вибори пройшли згідно з чинним законодавством/

Зокрема, говорить Іван Момот, виборчі дільниці області вже оснащені камерами відеоспостереження, і резюмує, що тепер залишається тільки чекати виборів та сподіватися, що, незалежно від їх результату, Полтавщина зокрема та Україна вцілому не розділиться на ворожі табори, а продовжить свій впевнений шлях від стабільності до добробуту.

Стрічка новин