Довіра одинокої літньої жіночки – і заробіток у кишені

Шахрайством із квартир цієї найбільш вразливої категорії людей займалася 23-річна дівчина. Подробиці – далі у випуску.

/Ганна Григорівна, потерпіла

Постукали до мене в двері. Дивлюсь: на порозі жіночка стоїть десь років 20. І почала просити, аби я її пустила пожити, вона сказала, що навчається/

Дівчина навіть почала пропонувати завдаток: протягнула 200 гривень і отримала від жіночки 90 здачі. І водночас побачила місце, де зберігаються гроші, і буквально за 10 хвилин обчистила квартиру довірливої господарки квартири.

/Ганна Григорівна, потерпіла

Вона сказала, що голова болить, та прилягла. Я поки пішла готувати, аби її нагодувати, як повернулась - вона мене обчистила, ні копйки не лишила. Так я навіть пляшки збирала, бо грошей зовсім не було. Донька допомогла - дала спочатку 100, потім іще 200 гривень - ось так і жила, і пляшки збирала/

Приблизно за такою схемою, розповідають правоохоронці, дівчина діяла по всім квартирам. Те, що об'єднувало всі епізоди, – у головних ролях 23-річна дівчина і самотні жіночки похилого віку.

/Владислав Забедейко, заступник начальника відділу карного розшуку Полтавського МУ УМВС України в Полтавській області

Вона просилася пожити, дивилась, де що зберігалось, і за добу чи дві вона грабувала квартиру/

Дівчина не гребувала нічим, розповідають міліціянти. Брала гроші, цінні речі, документи, одяг, парфуми, прикраси, побутові засоби, тощо. Під час обшуку в її квартирі було виявлено безліч викрадених речей, а також перуки, за допомогою яких вона змінювала імідж. Також – колекція ключів дівчини, деякі з них були загорнуті в папір з надписами адрес.

/Владислав Забедейко, заступник начальника відділу карного розшуку Полтавського МУ УМВС України в Полтавській області

Нині доведено її причетність по 10-ти фактам крадіжок/

Наразі підозрювана заарештована. Відносно неї порушено ряд кримінальних справ за грабіж та шахрайство – дівчина може отримати покарання у вигляді позбавлення волі на строк до чотирьох років. Міліція продовжує працювати по встановленню потерпілих осіб, а також по вилученню речових доказів. Слідство триває.

Стрічка новин