Полтавський технічний університет відвідала китайська делегація

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/DA9pEF0RgPBRJ

Краще один раз побачити, ніж сто разів почути, говорять представники китайської делегації, яка цими днями перебуває на Полтавщині. Мета візиту останньої – підписання угоди із Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка про обмін досвідом між полтавськими та пекінськими викладачами. Полтавські магістри уже навчаються у китайських вишах. Більше про зустріч представників вищої школи обох країн більше знають наші журналісти.

Міжнародні зв'язки Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка динамічно розвиваються. Тісна співпраця склалася в останнього з вишами Китайської Народної Республіки, зокрема з Пекінським технологічним університетом. Уже стало традиційним під час таких партнерських відносин влаштовувати обмін досвідом між студентами.

/Богдан Коробко, перший проректор - проректор з науково-педагогічної роботи ПолтНТУ імені Ю.Кондратюка

Наші студенти в рамках партнерських відносин з вишами Китайської Народної Республіки уже відбули на навчання до двох університетів, у тому числі і до Китайського технологічного університету, де вже розпочали навчання, і із зацікавленістю нам розповідають про особливості навчання в КНР/

Утім, лише на співпраці у галузі обміну студентами виші не зупинилися. У рамках партнерських відносин із китайськими вищими навчальними закладами до Полтави прибула делегація на чолі з канцлером Пекінського технологічного університету Гуо Даченгом.

/Гуо Даченг, канцлер Пекінського технологічного університету

У Китаї ми говоримо: «Краще один раз побачити, ніж сто разів почути». Сьогодні ми приїхали сюди, щоб на власні очі побачити університет. Переконаний: у нас буде дуже гарне розуміння один одного/

Китайська делегація прибула до Полтавського національного технічного університету імені Ю.Кондратюка, аби підписати угоду щодо обміну досвідом між викладачами.

/Богдан Коробко, перший проректор - проректор з навчально-педагогічної роботи ПолтНТУ імені Ю.Кондратюка

Незабаром, у цьому навчальному році, наші викладачі запрошені китайською стороною для проведення лекційних занять в китайських вишах/

Після підписання угоди обидві сторони висловили впевненість у тому, що партнерські відносини між вишами продовжуватимуть розвиватися і в подальшому.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію