З усієї Полтавщини до обласного центру з'їхалися освітяни для зустрічі з колегами

На базі Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені Гончара пройшов семінар-практикум наукових керівників історико-географічного відділу Полтавського територіального відділення Малої академії наук.

У рамках тижня молодіжної книги «Час читати» до Полтави завітали наукові керівники відділення історії, географії, філософії та суспільствознавства Полтавського територіального відділення Малої академії наук, говорить директор позашкільного навчального закладу «Полтавська обласна МАН учнівської молоді» Дмитро Денисюк. Освітяни зібралися для проведення семінару-практикуму на тему «Перспективні освітні технології історико-географічного відділу».

/Дмитро Денисюк, директор позашкільного навчального закладу Полтавської ОР «Полтавська обласна МАН учнівської молоді»

Мета семінару - донести до вчителів основні методи роботи з обдарованою молоддю, розглянути проблеми, які стосуються написання науково-дослідних робіт системи МАН/

Не випадково місцем для проведення цього заходу, відзначає директор Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені Гончара Ірина Балибіна, стала саме їх читальня. Адже, наголошує, мета у вчителів і бібліотекарів спільна.

/Ірина Балибіна, директор Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.Гончара

У справі виховання підростаючого покоління одне з найважливіших завдань - навчити дітей знаходити і використовувати у побуті, знаходити інформацію і отримувати інформацію. В цій роботі педагоги і бібліотекарі – це не просто колеги, це союзники і соратники/

Такі зібрання, переконаний Дмитро Денисюк, досить важливі. Адже у другому етапі МАН історико-географічного спрямування взяло участь майже 200 дітей. Із них частина стала призерами і третього етапу.

/Дмитро Денисюк, директор позашкільного навчального закладу Полтавської ОР «Полтавська обласна МАН учнівської молоді»

З 12 учнів, які стали призерами другого етапу, з них – 4 призери третього етапу: 1 – друге місце, 3 – третє місце/

Семінар закінчився екскурсією-оглядом Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара.

Стрічка новин