Близько 200 лікарів-анестезіологів області сьогодні приймають вітання із професійним святом

На кожній операції вони із хірургами пліч-о-пліч. Сьогодні своє професійне свято відзначають анестезіологи. Цього дня вітали і розпитували про особливості професії в обласного анестезіолога Крістіна Криженко і Сергій Сепітий.

З 1980 року він відданий професії медика, із 1996 року – завідує профільним відділенням обласної лікарні. Обласний анестезіолог Валентин Білий певен: він міг бути тільки лікарем. Це, припускає, передалось спадково.

/Валентин Білий, обласний анестезіолог

В мене мама працювала медсестрою дуже довгий час - фактично все своє життя. Тому я часто бував у лікарні, бачив страждання людей, допомогу медиків і медсестер/

Лікар наголошує: робота анестезіолога полягає не лише у операційному періоді. Інтенсивна терапія, розповідає, базується на нагляді, обстеженні і власне лікуванні. Це – цілий комплекс дій, мета якого – одужання пацієнта.

/Валентин Білий, обласний анестезіолог

Перед хворобою всі рівні. Коли людина хворіє, то вона стає безпомічною, мов дитина. Тому потребує не тільки допомоги медиків, але і своєї родини/

Відданість справі, постійне самовдосконалення і чесність перед собою, професією і хворим – ті речі, без яких, певен Валентин Петрович, анестезіолог не зможе працювати і дня.

Привітати цьогоріч із професійним святом є кого. На Полтавщині нараховується більше 200 лікарів-анестезіологів. Щороку з їх допомогою проводиться понад 40 тисяч операцій.

Стрічка новин