Свій захід до Покрови влаштувала редакція газети «Полтавський вісник»

Майстри пера розповідають: це – один із заходів в рамках передплатної акції, яка передбачає прямий зв'язок із читачем. Що підготували для останнього – дізнайтесь із наступного сюжету.

Цьогоріч взялися за оригінальність, розповідає головний редактор «Полтавського вісника» Лариса Семеняга. Оскільки на початку грудня готуються відзначати ювілей – 110-ту річницю від дня першого виходу газети, цю передплатну акцію зробили масштабною та різноманітною. По-перше – прямий зв'язок із читачем, аби отримати поради стосовно бажаних матеріалів, а ще – почути похвалу... чи критику.

/Лариса Семеняга, головний редактор газети «Полтавський вісник»

До свята ми вирішили влаштувати дещо масштабне, тому попри погоду і значний дощ, дуже приємно, що прийшло багато полтавців. Чесно, через негоду я не сподівалася, що хтось прийде, адже такий дощ, рясний, як годиться/

До Дня Покрови – окремий захід. Все – за давніми українськими традиціями: із розвагами і кулішем на вогні.

/Лариса Семеняга, головний редактор газети «Полтавський вісник»

Наше свято, по-перше, смакове – можна покуштувати. Також можна відчути – тут наш номер газети. Але головне – це спілкування/

Також для всіх, хто у неділю не злякався негоди і завітав на захід, – вікторини на знання історії свята Покрови і самого «Вісника».

/Бліци

- Щороку, щотижня, щодня над газетою працюють професійні журналісти, які подають цікаву інформацію про місто і регіон

- Якщо не передплачую, то обов'язково беру у сусідів і читаю/

Зокрема, взяти участь у молодіжному конкурсі стінгазет «Яким ти хочеш бачити «Полтавський вісник» виявило бажання 28 команд. На щасливчиків чекали цінні призи, серед яких – і побутова техніка.

Стрічка новин