За 9 місяців стільки, скільки за весь минулий рік

У відеоархіві знаходяться 3 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2
3) Сюжет №3

Це – полтавські митники про підсумки роботи за означений період. Скільки перерахували, що створили для зручності суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності – розповіли на брифінгу.

План, що довела держмитслужба до полтавських митників на 9 місяців поточного року, зазначалось на брифінгу, виконаний на 100%.

/Тетяна Буряк, т.в.о. начальника Полтавської митниці

За 9 місяців поточного року митниками Полтавщии до державного бюджету України перераховано 2,3 млрд.грн. Така ж сума була перерахована у 2011 році за весь рік. Загальний обсяг експортно-імпортних операцій, здійснених в зоні діяльності митниці з початку року склав 3,7 млрд.грн, що в 1,2 рази більше, ніж за аналогічний період минулого року/

Левова частка уваги, продовжує Тетяна Буряк, нині приділяється повноцінному діалогу з бізнесом, влітку цьго року вперше за всю історію Полтавської митниці було підписано 4-х сторонню угоду про співробітництво та координацію дій між митницею, облдержадміністрацією, регіональним відділенням Українського союзу промисловців та підприємців та обласним об'єднанням організацій роботодавців.

/Тетяна Буряк, т.в.о. начальника Полтавської митниці

Для забезпечення стабільної допомоги у підрозділах митного оформлення, що знаходяться в Полтаві, Крменчуці, Миргороді, Комсомольську, Гадячі, створені консультативні центри, де брокери, декларанти, суб'єкти зовнішньоекономічної діяльності та громадяни можуть отримати кваліфіковану допомогу та відповідь на будь-яке питання/

Економіка регіону залишається експортно-орієнтованою, зовнішнє сальдо – загалом товари експортувалися до 75 країн світу. Серед лідерів – залізничні вагони, обладнання та механічні пристрої, скраплений газ, тютюнові вироби, колеса до авто та сільськогосподарської техніки.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію