В області пройшов пленум Ради ветеранів

Представники ветеранських організацій з усієї області цього дня зустрілися, щоб підбити підсумки відзначення важливих пам'ятних дат та обговорити підготовку заходів до однієї з найважливіших з них – святкування 70-річчя Великої Перемоги. Не оминули увагою і актуальне нині питання – участі ветеранів у парламентських виборах.

Розпочався пленум обласної ради ветеранів із приємного – відзначення активістів останньої грамотами Організації, Обласної адміністрації та подякою Прем'єр-міністра України. Потому перейшли до питань порядку денного. Перше, актуальне нині, – участь ветеранів у жовтневих виборах. Адже саме ветерани, вважає голова ради Полтавської обласної організації ветеранів Олексій Мельник, складають ту масову силу, яка здатна реально вплинути на результати виборчих перегонів.

/Олексій Мельник, голова ради Полтавської обласної організації ветеранів

Давно відомо, що ветерани в кожному регіоні складають від 40 до 60% виборців, які ходять на вибори і голосують/

Наступне розглянуте питання – про заходи щодо підготовки до відзначення 70-річчя Великої Перемоги. Святкування має пройти на високому рівні. З цим у ветеранської організацій є досвід: заходи до інших пам'ятних дат – дні Визолення населених пунктів, День Партизанської слави у всіх районах та містах області, запевнив Олексій Мельник, пройшли на належному рівні.

/Олексій Мельник, голова ради Полтавської обласної організації ветеранів

У День Перемоги у місті Зінькові урочисто відкрили Гранітну Стелу, куди вписали ім'я Ібрагіма Ескандерова – сержанта, командира 136 стрілецької дивізії, який у 1942 році загинув у боях за визволення Зінькова/

Стрічка новин