Полтавське студентство має нового мера

Процедуру голосування влаштували у Полтавському технікумі харчових технологій. Вибори пройшли прозоро та справедливо. Участь у голосуванні взяли 305 студентів - представники різних вишів Полтави. Хто став новим головою Студентської ради, знають Крістіна БрігІда і Олексій Гнипа.

У цьому виборчому бюлетені всього два прізвища. Усе, як під час справжнього волевиявлення: агітація, прозорі урни для голосування, передвиборчі програми.

/Любов Шах, кандидат на посаду голови Студентської ради м. Полтави

Я б хотіла в програмі своїй всі знання, які здобула в студентському самоврядуванні, реалізувати в молодіжних проектах для студентського самоврядування. Це - і поліпшення працевлаштування, і популяризація студентського самоврядування, і багато цікавих та перспективних проектів/

Цього року у виборах голови Студентської ради взяло участь два кандидати: Дмитро Каплун та Любов Шах. Кожен із них впевнений у своїх силах. Любов Шах говорить: її не лякають обов'язки студентського голови.

/Любов Шах, кандидат на посаду голови Студентської ради м.Полтави

Я думаю, якщо людина відповідальна і бачить у собі сили, то це не залежить, жіночі це плечі, чи чоловічі/

Із квітня 2011 року і до цього часу полтавське студентське самоврядування очолював Ігор Рева. Говорить: за цей час було різне. Якісь проекти успішно реалізовувалися, якісь залишалися на етапі розробки, проте колишній студентський голова ні про що не шкодує.

/Ігор Рева, екс-голова Студентської ради м.Полтави

Я вже завершую навчання, завершую свою діяльність на посаді голови Студентської ради і в моєму навчальному закладі, тому що студентське самоврядування є студентським, тому цим повинні займатися студенти/

Головне на посаді голови Студентської ради, ділиться Ігор, – мати терпіння та натхнення для вдалої реалізації проектів. Своєму ж наступнику, говорить колишній студентський мер, звичайно, допомагатиме.

/Ігор Рева, екс-голова Студентської ради м.Полтави

Я як ніхто інший розумію, як йому буде на початку: десь щось незрозуміло, десь щось треба допомогти, десь не вистачає ресурсів людських, десь не вистачає досвіду, але нічого. Студентське самоврядування - це школа досвіду, школа життя/

Делегати з кожного вишу Полтави шляхом таємного голосування обрали на посаду голови Студентської ради студента Української медично-стоматологічної академії Дмитра Каплуна. Із 305 виборців за нього проголосувало 147. Новообраний студентський голова уже знає, з чого розпочне свою діяльність на посаді. Своїм першочерговим завданням називає підняття рівня усіх органів студентського самоврядування до одного рівня.

/Дмитро Каплун, новообраний голова Студентської ради м.Полтави

У великих вузах студентське самоврядування краще розвинуте, у маленьких - трішки менше. Тому я хочу допомогти технікумам, допомогти досвідом своїм, допомогти якимись ресурсами, підняти їх на один рівень і потім вже разом працювати/

Дмитро Каплун обіймає посаду голови Студентської ради Української медично-стоматологічної академії уже 2 роки. Більше того, з перших днів навчання у виші бере участь у студентському самоврядуванні. Цей досвід, переконаний Дмитро, має допомогти йому і в подальшій діяльності.

Стрічка новин