Подорожчання проїзду в тролейбусах та комунальних автобусах з 15 липня таки відбулося

Перший день з новими тарифами пройшов у місті без ексцесів та непорозумінь з боку населення, повідомили нам на підприємстві "Полтаваелектроавтотранс". А от денна виручка тільки за проїзд в тролейбусах збільшилася на 17%.

Перший день з новими тарифами припав на неділю. Підозра, що з подорожчанням вартості проїзду в тролейбусах до 50 копійок та комунальних автобусах – до 75-ти пасажири перейдуть до приватних перевізників, не виправдався – полтавці віднеслися до нього спокійно, зазначає заступник директора підприємства "Полтаваелектроавтотранс" Олександр Гудзенко. Каже, виручка за перший день з новими тарифами виросла на 17% - у порівнянні з попереднім вихідним. До цього довгоочікуваного подорожчання прибутки підприємства не покривали навіть видатки. Фінансовий стан організації нині важкий: коштів на якісні ремонти, а тим паче - на оновлення тролейбусного парку хронічно не вистачає, заробітна плата виплачується нестабільно, через що підприємство вже втратило 5 водіїв та 24 кондуктора. До речі, водій тролейбуса тут отримує в середньому 1100 гривень в місяць. Тепер, сподівається Олександр Гудзенко, ситуація зміниться.

З підвищенням тарифів на проїзд в тролейбусі та комунальних автобусах міський бюджет буде менше дотувати підприємство "Полтаваелектроавтотранс", а от субвенції з державного, навпаки, в 1,5 разИ збільшаться. Вже в цьому році фінансова допомога від головного та міського бюджетів складе більше 3-х мільйонів гривень. Підприємство планує купити на них чотири тролейбуси.

Стрічка новин