У Полтаві відкрилася виставка художньої фотографії львівських митців під назвою «Гуцульщина»

Ознайомитися з творчим доробком десяти кращих фотографів, чиї роботи давно відомі в Європі, можна у приміщенні обласної ради профспілок.

Автор більш ніж 20 персональних фотовиставок, член Спілки фотохудожників України Сергій Назаркін у захваті від виставки, яку презентували полтавцям у приміщенні обласної ради профспілок.

/Сергій Назаркін, член Національної Спілки фотохудожників України

Це рівень європейський, я б сказав, найвищий. Такої виставки у Полтаві - я не пам'ятаю, коли було. Це свято для полтавців, для всіх фотолюбителів/

Фотомитець говорить, практично кожне ім'я, представлене на виставці, відоме в Європі. Але найголовніше, що він тут побачив, – це професіоналізм, філософія і теплота у світлинах. А кожна робота має глибокий сенс і вражає емоціями. Справжньому професіоналові тут є що почерпнути, переконаний Сергій Назаркін. Його підтримує і голова Полтавської обласної організації Національної Спілки фотохудожників України Віктор Матосов.

/Віктор Матосов, голова Полт.обл.організації Національної спілки фотохудожників України

Це дуже престижна справа у Львові - фотографія. Там дуже багато майстрів, які прославляють Україну і Львівщину своїми фотороботами/

Особисто Віктору Матосову найбільше сподобалися чорно-білі фотосвітлини, вони, говорить чоловік, виконані на срібному папері.

/Віктор Матосов, голова Полт.обл.організації Національної спілки фотохудожників України

Срібний папір вважається класикою художнього фото. Зараз знову приходить повернення до цих фото, і я думаю, що не за горами той час, коли ці фото будуть цінуватись дорожче, ніж кольорові/

Більшість авторів, роботи яких представлені на виставці під назвою «Гуцульщина», – члени міжнародних асоціацій, запевняють організатори виставки. Переглянути фотороботи полтавці можуть ще протягом місяця.

Стрічка новин