На фінішну пряму вийшло будівництво перинатального центру

Найбільші роботи вже виконані, тепер справа – за поставкою необхідного обладнання, облаштуванням палат. Про це сьогодні говорили на виїзному засіданні Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації в обласному перинатальному центрі.

До остаточної здачі обласного перинатального центру у Полтаві залишається трохи більше двох тижнів. Очікується, говорить начальник Головного управління охорони здоров'я Полтавської облдержадміністрації Віктор Лисак, що вже 25 жовтня заклад відкриє двері для своїх перших відвідувачів.

/Віктор Лисак, начальник ГУ охорони здоров'я Полтавської ОДА

Вам здається, багато, але якщо я ходжу тут кожен день, я бачу, скільки туди рухається. Ось є генеральний підрядник. Ми забов'язані все це виконати. Технологія не порушується, все йде за графіком, все робимо, що від нас залежить/

Наразі наймасштабніші роботи вже закінчені, залишився так званий шліфувальний етап: останні штрихи до ремонту, поставка медичного обладнання, решти комплектуючих конструкцій для монтажу так званих «чистих приміщень» для операційного блоку, технологічного обладнання для вентиляції та кондиціювання приміщень. Крім цього, розповідає Віктор Лисак, на другому поверсі продовжується облаштування навчально-практичного тренінгового центру.

/Віктор Лисак, начальник ГУ охорони здоров'я Полтавської ОДА

Це дає повністю вести моніторинг, бо це - не просто центр, побудований для центру. Цей центр - організаційно-методична структура, яка буде надавати допомогу жінкам, дітям на території Полтавської області/

Представники Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації виконаними у перинатальному центрі роботами залишилися задоволені.

/Василь Голуб, голова Громадської ради при Полтавській ОДА

Громадська рада після того, що ми сьогодні побачили, члени Громадської ради були вражені тим грандіозним будівництвом і тим насиченням, яке йде сьогоднішніми технологіями і саме в Полтаві/

Тож реалізація Національного проекту «Нове життя» у Полтавській області, резюмували учасники наради, триває відповідно до запланованого графіку.

Стрічка новин