Майже 4 мільйона гривень зібрано в Україні за результатами 7-ї акції БФ «Серце до серця»

Полтавці теж зробили свій внесок у цю цифру. 222 тисячі гривень зібрали жителі області для дітей, хворих на цукровий діабет. Сьогодні ж благодійний фонд передав малечі Полтави 6 інсулінових помп.

Сьома акція благодійного фонду «Серце до серця», говорить регіональний представник у Полтавській області Наталія Удовиченко, перевершила всі очікувані результати. Адже цього року волонтери зібрали набагато більше коштів, ніж у попередні роки.

/Наталія Удовиченко, регіональний представник БФ «Серце до серця» у Полтавській області

Якщо брати до уваги минулорічні результати, то по Полтаві – 57 тисяч, в цьому році – це 120 тис. Це надзвичайні успіхи. По області – це 222 тисячі, в тому році – 153/

За підсумками акції, продовжує Наталія Удовиченко, мелеча, хвора на цукровий діабет, отримала 11 інсулінових помп, з них – 6 дітей з Полтави і 5 – з Кремечука. Вартість одного такого пристрою – близько 24 тисяч гривень. Крім того, говорить Наталія Удовиченко, дитячій лікарні Полтави передано один станціонарний апарат для вимірювання рівня глюкози в крові.

/Наталія Удовиченко, регіональний представник БФ «Серце до серця» у Полтавській області

Це завдяки організаціям, які нас підтримують, завдяки небайдужим громадянам, завдяки пресі, яка нас підтримує. Всі разом ми починаємо виходити на новий рівень/

Передати кошти юним полтавцям приїхав меценат та голова наглядової ради Фонду, польський підприємець Єжи Конік. За його словами, у майбутньому їх організація планує тільки розширювати масштаби акції.

/Єжи Конік, голова наглядової ради БФ «Серце до серця»

Хотілося б купити 1000 апаратів, ну, можливо, 2000, а 3000 – то було б чудово. Але поки не виходить, гаманці українців не відкрилися так широко, але я думаю, пізніше буде краще і краще/

Під час прес-конференції організатори заходу вручили подяки всім причетним до акції Благодійного фонду «Серце до серця». Серед них: активісти, волонтери, працівники медицини та представники ЗМІ.

Альона В'янікова

Стрічка новин