На Полтавщині підбили підсумки регіонального етапу конкурсу «100 кращих товарів України»

Напередодні Дня стандартизації та метрології у Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка підбили підсумки регіонального етапу конкурсу «100 кращих товарів України». Вісім підприємств із Полтавщини пройшли до наступного етапу змагання якісної продукції. Вони представлятимуть область на всеукраїнському рівні. Більше про нагородження переможців на місцевому рівні знають наші журналісти.

Без стандартів, метрології та сертифікації важко уявити розвиток якісного ринку товарів та послуг. Тож ведення та організація конкурсу якісної продукції лягли на плечі підприємства, яке розробляє та перевіряє дотримання стандартів виробленої продукції. Напередодні професійного свята представники державного підприємства «Полтавастандартметрологія» визначили переможців у конкурсі «100 кращих товарів України».

/Алла Миронова, генеральний директор ДП «Полтавастандартметрологія»

Це у нас регіональний фінал регіонального конкурсу «100 кращих товарів України». Сьогодні відбудеться нагородження цих підприємств/

Цьогоріч у регіональному етапі Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України» взяли участь 16 підприємств Полтавської області. На розсуд журі підприємства-учасники представили 18 видів різноманітної продукції та послуг. Оцінювання товарів та послуг, представлених на конкурс, відбувалося за п'ятнадцятьма критеріями. Серед таких – якість і конкурентноспроможність продукції та послуг, наявність на підприємстві системи управління якістю, використання підприємством енергозберігаючих технологій тощо.

/Олена Адамович, заступник голови Полтавської облдержадміністрації

Я вважаю, що це надзвичайний конкурс. Він проводиться в Україні з 2002 року і це – єдиний в Україні конкурс, який діє саме на засадах європейського конкурсу, тому що визначені такі критерії якості продуктів, які прийняті в Європі, у відповідності до європейських стандартів/

Українські та зокрема полтавські підприємства можуть з легкістю конкурувати між собою за цими європейськими критеріями, переконана заступник голови Полтавської облдержадміністрації Олена Адамович.

/Олена Адамович, заступник голови Полтавської облдержадміністрації

Конкурс, звичайно, дає споживачам дороговказ - продукція якісна і спонукає нас розвивати внутрішнє споживання у нас. І Україна експортно-орієнтована, і яскраво виражена експортно-орієнтована наша область/

Вісім підприємств-переможців регіонального етапу представлятимуть Полтавщину на Всеукраїнському конкурсі. Хто стане переможцем і увійде до сотні кращих підприємств України, стане відомо наприкінці жовтня.

Стрічка новин