Полтавщина – у лідерах взятих на себе зобов'язань

Мова – про участь області в національній програмі «Нове життя – нова якість материнства і дитинства». Більше про готовність регіону вже в цьому місяці відкрити обласний перинатальний центр говорили на селекторній нараді за участю столичних експертів.

Розповісти про надбання одних і розкритикувати за бездіяльність інших – на селекторній нараді, присвяченій реалізації національної програми «Нове життя – нова якість материнства та дитинства», зібрали очільників області і керівників окремих столичних структур, відповідальних за реалізацію означеного проекту. За майже рік роботи проекту, зазначалось на зустрічі, можна виокремити певні тенденції щодо роботи регіонів України у питанні створення обласних перинатальних центрів.

/Ірина Акімова, перший заступник Глави Адміністрації Президента України

Сформувалось, можна сказати, 3 групи регіонів по виконанню програми. Перша група - це лідери, які попри те, що залишається мало часу, все виконуть у стислі терміни, - це Полтава і Крим/

Для того, аби бути у першості, говорять очільники області, була проведена немала робота. По-перше, вдалось скакнути на рік вперед – замість запланованого 2013-го року, активні будівельні роботи проводяться вже кілька місяців поспіль.

/Олексанр Удовіченко, голова Полтавської облдержадміністрації

Поставлено завдання до кінця цього місяця ввести в експлуатацію перинатальний центр. Те, що було до того, на Полтавщині - відомо. Є президенська програма «Нове життя», ми в неї потрапили, хоча були в планах на 2013 рік завдяки спільній роботі із медиками, міською владою - у нас є унікальна можливість завершити цей проект/

Дата Ч, тобто, день перерізання червоної стрічки на Полтавському перинатальному центрі, – 25 жовтня. На 5 днів раніше будуть зустрічати профільну експертну комісію зі столиці.

/Олексанр Удовіченко, голова Полтавської облдержадміністрації

Ми собі поставили межу, що 15-го числа всі будівельники вже мають все завершити. 6-8 числа очікуємо на поставку обладнання для кондиціонування та вентиляції приміщень/

Загальна вартість робіт по будівництву перинатального центру тягне на 63 млн. грн., 43 із них – кошти державного бюджету, інші – спонсорські і з обласного кошика.

Стрічка новин