Своє професійне свято юристи відзначають 8 жовтня

Професійне свято людей, життя яких має бути підпорядковане гаслу «Знати право, служити праву, захищати право», щорічно відзначається 8 жовтня. Саме цього дня міжнародна спільнота святкує День юриста. Напередодні свята урочистості пройшли і в Полтаві.

Для українського суспільства професія юриста дуже важлива, певна начальник Головного управління юстиції у Полтавській області Тетяна Колотілова. Адже саме зараз на правознавче співтовариство покладаються надії і завдання утвердження принципу верховенства права.

/Тетяна Колотілова, начальник ГУ юстиції у Полтавській області

Сьогодні професія юриста надзвичайно важлива для нашої держави. Тому що ми стали на шлях побудови правової держави. І на цьому шляху відповідна роль відводиться юристу/

День юриста з'явився в календарі України Указом Президента у 1997 році. Це свято, наголошує начальник Полтавського міського управління юстиції Олександр Лутченко, об'єднує юристів різних сфер діяльності, які стоять на захисті прав і свобод українців.

/Олександр Лутченко, начальник Полтавського міського управління юстиції

Цей день, він об'єднує не просто, як день прокуратури, суду, нотаріуса, а це свято всіх юристів. Ми об'єднуємося в одну велику сім'ю/

Взагалі ж, говорить перший заступник губернатора Полтавщини Віктор Животенко, професія юриста вже пройшла значний шлях у своєму розвитку.

/Віктор Животенко, перший заступник голови Полтавської ОДА

Якщо згадати, що зародилася юриспруденція ще в античному Римі, то дійсно можна говорити, що це – одна із давніх професій, яка йде поряд з людством/

Яскравий приклад професійної діяльності юриста, наголошує секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач, вона щодня бачить на своєму робочому місці.

/Оксана Деркач, секретар Полтавської міської ради

Про важливість професії можна судити по тому, як працюють юристи МВК. Без їх відданої щоденної праці ми не можемо обійтися/

У рамках святкового заходу кращим нотаріусам, працівникам суду, прокуратури, РАЦСів були вручені подяки та грамоти від міської та обласної влад, Міністерства юстиції України.

Стрічка новин