Їх називають інженерами людських душ

Без їх роботи у світі не було б ні інженерів, ні лікарів, ні хліборобів. Значну частину життя вони стають для нас другими батьками, бо саме вони сіють розумне, добре, вічне.

Кажуть, приємно приходити додому, коли на тебе там хтось чекає. А Людмила Гринь із посмішкою на обличчі в очікуванні приємної зустрічі ходить і на роботу. Адже тут на неї чекають 30 пар довірливих люблячих очей. Ви вже зрозуміли, пані Людмила - вчитель.

/Людмила Гринь, Заслужений вчитель України, вчитель молодших класів ЗОШ №5

Я вчитель у четвертому поколінні. У мене вчителем був дідусь, бабуся, мама, також мої всі тітки вчителі, але вони працюють у вищій школі./

А Людмила Гринь працює вчителем молодших класів у Полтавській загальноосвітній школі №5. Навчання дітей Заслужений вчитель України вважає справою свого життя, якій вже присвятила 25 років. Стільки ж у школі працює і її подруга - Відміннік освіти України Лариса Сулима. Ставши вчителем молодших класів пані Лариса також здійснила власну мрію та продовжила родинну традицію.

/Лариса Сулима, Відмінник освіти України, вчитель молодших класів ЗОШ №5

У нас спадково, мама - педагог, сестра, я педагог вже в третьому поколінні. Дійсно, це моя мрія, мрія з дитинства. Моя мрія здійснилася./

І продовжує здійснюватися, адже чверть століття для улюбленої справи - це не вирок, а тільки досвід, а кожне 1 вересня - новий початок - певна Лариса Сулима.

/Лариса Сулима, Відмінник освіти України, вчитель молодших класів ЗОШ №5

За час своєї роботи я ніколи не пошкодувала, що я тсала вчителем. Я люблю дітей, я люблю свою роботу, свою рідну п'яту школу./

5 школа - це сучасний освітній заклад, де використовуються новітні технології та методики. Творчий колектив професійних педагогів працює над формуванням та розвитком компетентного випускника. Але кількість "титулованих" працівників, мультимедійних дошок, сучасних навчальних кабінетів, комп'ютерів та мережі Інтернет не можуть розказати про улюблений заклад краще, ніж його учні.

Однак, уявити стіни другого дому, певні школярі без тих, хто допомагає гризти граніт науки до здобуття нових знань - просто неможливо.

Стрічка новин