Полтава підписала програму партнерства із трьома містами Німеччини

Вона передбачає тісну співпрацю упродовж 2013 та 14 років. Урочиста подія підписання відбулася у четвер у Галереї мистецтв за участю представників закладів культури, освіти, охорони здоров'я та громадських організацій.

Представники трьох німецьких міст із земель Фільдера, які прибули до Полтави на урочисту подію підписання програми партнерства, розповіли, що кожен із них неодноразово відвідував наше місто. Їм до вподоби теплий прийом полтавців і вони зацікавлені у постійній тісній співпраці.

/Крістоф Болайн, обербургомістр Остфільдерна

Це дає можливість організовувати зустрічі молоді, людей у різних областях і спеціалістів у різноманітніх напрямках/

Представники полтавської влади висловили свої сподівання щодо підписання програми.

/Оксана Деркач, секретар Полтавської міської ради

Що стосується тієї програми, яку ми будемо сьогодні підписувати, то ми покладаємо на неї великі надії. Освіта, культура, медицина, екологія - все знайшло в ній своє належне місце/

Партнерство - це важливий інструмент, що сприяє миру, зазначили німецькі гості. А ось секретар міської ради Оксана Деркач підкреслила - для реалізації партнерських відносин вона ставить надзавданням пізнати душу німецького народу.

/Оксана Деркач, секретар Полтавської міської ради

Протягом більш ніж 20 років дружби між Полтавою і містами Фільдера ми зрозуміли, що нас об'єднує більше, ніж відрізняє/

На знак своєї вдячності делегати подарували Полтавській дитячій лікарні нове обладнання, а учням, які вивчають у школах німецьку мову, - книги та диски. Натомість, вони переглянули виступи творчих колективів.

Стрічка новин