55 років тому науковці Радянського Союзу вперше запустили на орбіту Землі штучний супутник

У відеоархіві знаходяться 2 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2

Цю подію не змогли оминути вихованці Полтавського навчально-виховного комплексу №16. Учні разом з вчителями підготували позакласний захід, який і присвятили цій даті.

«Коли події минулого надихають на відкриття сьогодні». Під такою назвою пройшов позакласний захід у Полтавському навчально-виховному комплексі №16. Вчителі англійської мови та фізики провели бінарний урок, присвячений запуску першого штучного супутника на орбіту Землі 4 жовтня 1957 року. Таке поєднання, розповідає вчитель-методист Лариса Щербань, не випадкове.

/Лариса Щербань, вчитель-методист НВК №16 м.Полтава

Фізика – це всесвітня наука, а іноземна – мова міжнародного спілкування. Звичайно, іноземна мова – це носій інформації, а інформацією ми ділимося із світовою спільнотою через засоби іноземної мови/

Подібні заходи, відзначає директор навчально-виховного комплексу №16 Віктор Явтушенко, для їх навчального закладу вже стали традиційними.

/Віктор Явтушенко, директор НВК №16 м.Полтава

Такі заходи при співпраці із міським методичним кабінетом і з ПОІППО ми проводимо досить часто. Це стимулює вчителя до різноманітних творчих уроків, в тому числі і зобов'язує дітей відповідально готуватися/

У рамках заходу діти не лише говорили про запуск супутника, а й згадували нашого відомого земляка Юрія Кондратюка. Взагалі ж, говорить Лариса Щербань, проведення таких заходів стимулює молодь до нових відкриттів.

/Лариса Щербань, вчитель-методист НВК №16 м.Полтава

Заохочення дітей до того, щоб вони шукали інформацію, використовували на уроках і позакласних заходах. Також сприяє тому, що діти під різним кутом дивляться на історичні події/

Під час підготовки до бінарного уроку діти виготовили моделі космічних тіл й тематичні стінгазети українською та англійскою мовами.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію