Полтавські школярі у цьому навчальному році харчуються доповненими порціями

Полтавські освітяни з'ясовують, що хочуть їсти у навчальних закладах школярі. Для цього серед учнів та їх батьків проводять анкетування, розповіли представники міського управління освіти. У такий спосіб планують доповнити меню школярів. Серед можливих новинок - молоко, яке нині у школі не входить до щоденного раціону. Втім проблема у тому, що багатьом дітям вживати цей продукт через алергію не можна. А ось про те, чим нині годують полтавських дітей, якими порціями та де зберігають продукти у шкільних їдальнях - бачили Інна Безугла та Олексій Гнипа.

/Лариса Дрібна, зав.виробництвом ЗОШ №38

Гуляш: 30г. м'яса на 30г. соусу, 100г. каша гречана, 36г. помідор, 200г. чай з лимоном, булочка поживна, 10г. масла і 10г. сира/

Таким сніданком о 8:30 у середу годували 100 першокласників 38 школи. Діти вже мають свої уподобання у тутешній їдальні.

/Бліци школярів

- Нас сьогодні годували помідором, м'ясом, гречкою

- Булочки, піцу і м'ясо

- А що в школі найсмачніше?

- Мені подобається в школі пюре, булочки різні

- А завжди смачно?

- Так!

- Компот, тому що він смачний/

З початку цього навчального року у порції школярів Полтави додали ще на дві гривні: так, замість котлети діти отримують натуральне м'ясо, булку з маслом і сиром, а чай з лимоном. Нині 1-4 класи безкоштовно харчуються і вартість порції складає 5 гривень.

/Юрій Говорун, директор ЗОШ №38

У нашій школі харчуються діти 1-4 класів, а також 5 і 6. А 7, 8, 9, 10 і 11 - більшість із них харчується в шкільному буфеті/

Скарг на харчування практично не буває, запевняє директор закладу Юрій Говорун.

/Юрій Говорун, директор ЗОШ №38

Відверто кажу одразу: щоденний контроль адміністрації, щоденний - медперсоналу. А решта перевірок, які працюють в місті в цьому питанні, - на два тижні обов'язково бувають/

Контролюючі органи перевіряють навіть сусідство продуктів, що зберігаються. А продукти до шкільних їдалень Полтави постачають 5 підприємств.

Кожного дня дітям пропонують нове меню, всі продукти - місцевих виробників, розповідає Лариса Вікторівна, яка у цій їдальні працює вже 22 роки. Жінка говорить: харчування школярів за останні роки істотно змінилося.

/Лариса Дрібна, зав.виробництвом ЗОШ №38

Асортимент продуктів став більш широким. Ми тепер їмо і апельсини, і лимони/

Нині освітяни прагнуть залучити і всіх старшокласників до харчування гарячими стравами.

Стрічка новин