З 1 жовтня у Пенсійному фонді України почав діяти веб-портал електронних послуг

У відеоархіві знаходяться 3 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2
3) Сюжет №3

Чим більшого поширення набувають сучасні інформаційні технології - тим частіше їх використовують у своїй роботі державні органи України. Так з 1 жовтня у Пенсійному фонді України почав діяти веб-портал електронних послуг. Для чого він створений і які його переваги, розповіли спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду у Полтавській області.

Аби покращити якість та оперативність обслуговування громадян, Пенсійний фонд України розробив веб-портал електронних послуг. Свою роботу електронний ресурс розпочав 1 жовтня цього року. Цей сайт, відзначає начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області Валерій Руденко, має значний обсяг корисної інформації.

/Валерій Руденко, начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області

Починаючи від урядових документів, консультацій, різного роду зразків бланків, заяв, методичних рекомендацій, можна в тому чи іншому випадку дізнатися про персональний свій рахунок, які внески перерахували платники за цю застраховану особу/

Інформацію на веб-порталі, говорить начальник управління персоніфікаційного обліку Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області Сергій Гаврилко, зможуть знайти для себе як фізичні, так і юридичні особи.

/Сергій Гаврилко, начальник управління персоніфікаційного обліку ГУ Пенсійного фонду України в Полтавській області

Якщо це фізична особа, вона може отримати інформацію про свій страховий стаж. Якщо це юридична особа, вона може через веб-портал знайти інформацію про стан виплати єдиного внеску/

Щоб скористатися веб-порталом електронних послуг Пенсійного фонду України, продовжує Сергій Гаврилко, досить пройти нескладну реєстрацію.

/Сергій Гаврилко, начальник управління персоніфікаційного обліку ГУ Пенсійного фонду України в Полтавській області

Необхідно з'явитися із заявою до ПФ в будь-який територіальний орган, заповнити анкету. Вам дадуть код, і потім зареєструватися на веб-порталі/

Одна ж з найважливіших переваг цього електронного ресурсу, відзначає Сергій Гаврилко, – попередній запис на прийом у територіальному органі Пенсійного фонду. Це, наголошує, дасть можливість зменшити черги під час відвідування відповідного спеціаліста.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію