В Україні очікують на три штами грипу

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/gC5qeZ2HgPCsB

Один із них вже встиг проявити себе 2 роки тому, розповідають в обласній санепідемстанції, два інші – нові. Більше про них вже знають наші журналісти.

Починаючи із минулого тижня, тобто кінця вересня, ми вже вступили в епідеміологічний сезон, розповідають в обласній санепідемстанції.

/Наталія Горбенко, заступник головного державного санітарного лікаря Полтавської області

Це не значить, що у нас збільшилось захворювання на вірусні та респіраторні інфекції, просто у період із кінця вересня по квітень місяць ми прогнозовано можемо очікувати на сезонне підвищення. Очікується, що у цей період будуть діяти 2 штами грипу: це «Вікторія» та «Вісконсент»/

«Вікторія» і «Вісконсент», продовжує Наталія Горбенко, – ті штами, які ще не реалізували себе на території України. Крім того, очікується іще і другорядна участь грипу «Каліфорнія», якіий так би мовити «працював» в Україні і на Полтавщині зокрема 2 попередні сезони. Клініка грипу, незалежно від того, який штам її викликає, є стабільною, переконують фахівці.

Тяжкість захворювання, пояснюють, напряму залежить від особливостей організму, в який потрапив вірус – робота імунної системи, наявність хронічних захворювань.

/Наталія Горбенко, заступник головного державного санітарного лікаря Полтавської області

Основна профілактика, яку радять імунологи, і я можу сказати, що перевірила на собі, – це щеплення. До того ж, щеплення потрібно робити саме зараз, для того, щоб зберегти свій організм і мати змогу потім загалом не хворіти на респіраторні інфекції/

Станом на сьогодні в Україні зареєстровані 3 вакцини виробництва Нідерландів і Франції. Щеплення фахівці радять робити перш за все тим, хто має хронічні захворювання чи відноситься до так званих груп ризику.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію