Перейняти досвід українських колег до Полтави завітали освітяни із Королівства Бутан

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/ibhvIp58gPDPp

Наше місто стало першим в України, де побували гості з Південно-східної Азії. Ознайомлюватися з тим, як навчають дітей у дошкільних закладах Полтави, бутанські освітяни розпочали зі спеціалізованого навчально-виховного комплексу №26 «Перші кроки».

Із Полтавського спеціалізованого навчально-виховного комплексу «Перші кроки» освітяни з Королівства Бутан розпочали своє знайомство із українським дошкіллям. Гості відвідали заняття з дітьми різного віку, побачили роботу вихователів із ними, поспілкувалися зі своїми колегами, оглянули середовище. Найголовніша мета їхнього візиту, кажуть, – перейняття досвіду із виховання малечі.

/Наталія Софій, директор Всеукраїнського фонду «Крок за кроком»

Зараз у Бутані йде політика щодо розвитку дошкільної освіти. І, власне, Всеукраїнський фонд «Крок за кроком» надавав методичну допомогу у тренінгу їхніх вчителів, які будуть працювати над підготовкою вихователів у Королівстві Бутан/

У Полтавському спеціалізованому навчально-виховному комплексі «Перші кроки» уже кілька років поспіль успішно реалізовується програма «Крок за кроком».

/Наталія Софій, директор Всеукраїнського фонду «Крок за кроком»

Це є особистісно-орієнтована освіта. Хоча зараз цей термін звучить дуже часто. Але, власне, в програмі є певні стратегії для вихователів, як можна індивідуалізувати навчальну програму, щоб вона відповідала потребам кожної дитини і, власне, це є передумовою для того, щоб приймати дітей з особливими освітніми потребами. Саме ці діти, напевно, найбільше потребують такої індивідуалізації/

Самі ж гості залишилися під великим враженням від дошкільної освіти у Полтаві. Говорять: усі позитивні риси навчально-виховного процесу обов'язково візьмуть собі на замітку.

/Туктен Джамсу, освітянин із Королівста Бутан

Ми приїхали до цього дошкільного закладу, щоб побачити різницю між нашими країнами: що доброго, що гарного у вас тут відбувається. Те, що гарно, взяти собі до уваги/

За спільним круглим столом освітяни обговорили проблеми розвитку дошкільної освіти в Україні та Бутані. Незважаючи на відмінні культурні особливості, у цих країн все ж є спільні риси – любов до дітей та бажання, щоб вони були успішними.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію