Нарешті, добилися!

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/bidguVAqhWxuV

Це антитютюнові громадські організації – про набуття чинності закону щодо заборони реклами, спонсорства та стимулювання продажу тютюнових виробів. Де заборонили рекламувати і які штрафи за порушення гарантовані - у наступному сюжеті.

Дія закону вже помітна для більшості громадян – немає реклами цигарок на прикасових зонах, торговельних закладах і вітринах кіосків. Антитютюнові громадські організації радіють: нарешті в Україні набрав чинності закон щодо заборони реклами, спонсорства та стимулювання продажу тютюнових виробів.

/Тарас Шевченко, директор Інституту медіа права

Стосується це зовнішньої реклами, різноманітних акцій, того, що було найбільш популярним і мало найбільші рейтинги/

Іще однним нововведенням є заборона пропонування або надання бонусів, премій, повернення готівкових коштів, право на участь у будь-якій грі, лотереї, конкурсі, що прямо чи опосередковано пов'язано з тютюновими виробами. Для порушників передбачені суттєві штрафи – від 30-ти до 50-ти тисяч гривень. Громадські активісти добивалися ухвалення цього закону більше 2-х років. Нині мають очікуваний результат і закликають усіх небайдужих громадян контролювати його виконання - писати скарги.

/Тарас Шевченко, директор Інституту медіа права

Для того, щоб скарга була ефективною,слід записути не лише місце розташування кіоску, але і дивитися номер ліцензії, по якій було здійснено порушення/

Втім головне, певні активісти, подібні заборони призведуть до зниження рівня залежності українців від цигарки.

/Андрій Скіпальський, голова правління регіонального ценру громадянського представництва «Життя»

Повна заборона призведе до зниження рівня паління на 7-9%. Тобто, таким чином ми зможемо зхистити від цією згубної звички молодь/

До кінця 2012 року набудуть чинності іще 2 антитютюнових закони: з 4 жовтня в Україні з'являться упаковки цигарок зі спеціальними кольоровими зображеннями наслідків паління, а з 17 грудня буде заборонено палити у всіх громадських та робочих місцях, включаючи усі приміщення громадського харчування.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію