На Полтавщині чоловік зберігав вдома наркотики на суму понад 50 тисяч гривень

22-річного молодика затримали працівники Оржицького райвідділу міліції. На сьогодні правоохоронці задокументували три факти збуту наркотиків.

«Я сам його не сіяв, а зовсім випадково знайшов дикорослу коноплю на кукурудзяному полі. Зачекав, доки вона визріє, потім нарізав і засушив» – саме так, за словами правоохоронців, пояснює свої дії 22-річний затриманий. Після заготовки коноплі хлопець зайнявся пошуками клієнтів і трохи вживав і сам. Наркотичну речовину зберігав у себе вдома. Загалом правоохоронці вилучили у хлопця більше 4 кг «дурману». За цінами «чорного ринку» це коштує більше 50-ти тисяч гривень.

/оперативний працівник

Задокументовано 3 факти збуту наркотичних речовин. Під час останньої закупівлі оперативниками було придбано півкілограми канабісу, яка є особливо небезпечною речовиною/

Наразі всі вилучені речові докази направлені на дослідження в Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр при УМВС України в Полтавській області. Після висновку експертизи до підозрюваного будуть вжиті адекватні заходи юридичного впливу.

На сьогодні за даним фактом вирішується питання про порушення кримінальної справи (незаконний збут наркотичних речовин). Санкція даної статті передбачає строк ув’язнення від 5-ти до 10-ти років із конфіскацією майна.

Стрічка новин