Про питання транспортні говорили члени Громадської ради при Полтавському МВК

Тут зазначають: проблеми громадського транспорту ретельно розглянули своєю робочою групою і вже підготували для міста конкретні пропозиції.

Транспорт треба більше контролювати. В цьому переконують представники Громадської ради, що функціонує при Полтавському міськвиконкомі. Аби визначитися з проблемними моментами руху громадського транспорту, у дорадчому органі створили спеціальну робочу групу, яка і вивчала означене питання. Певні: більшого контролю в місті потребує як комунальний, так і приватний транспорт. Щодо руху першого, переконані, слід працювати над збільшенням пасажиропотоку платоспроможних громадян, а не пільгового перевезення. Головні зміни підготували окремим проектом і подали як пропозицію місту. Серед основних інновацій пропонують втілити в життя геонавігаційну систему, яка контролюватиме весь громадський транспорт Полтави.

/Станіслав Сердечний, голова Громадської ради при Полтавському МВК

Повинна бути геонавігаційна система, яка б була встановлена на всіх підприємствах, і виведена на інформаційний пульт, і там можна було контролювати, хто і де знаходиться, рух по маршрутам. За 10 хвилин маєш роздруківку і бачиш всі проблеми/

Стрічка новин