Рівно за місяць на Полтавщині мають урочисто відкрити обласний перинатальний центр

Рівно за місяць тут мають урочисто перерізати червону стрічку. Мова – про обласний перинатальний центр, який нині надшвидкими темпами зводиться по вулиці Залізній. Чи встигнуть будівельники до означеної дати, що вже зроблено і що виконають найближчим часом – знають наші журналісти.

Це будівництво можна назвати чи не найконтрольованішим в області. Фактично щодня тут – робочі наради, щотижня – перевірка керівництва області. Відповідні керівники переконують: до визначеної дати офіційного відкриття центру – 25 жовтня – мають встигнути.

/Євген Скалянський, головний лікар Полтавської обласної клінічної лікарні

На об'єкті працює багато будівельників з різноманітних напрямків роботи, багато підрядних та супідрядних організацій. На сьогоднішній день (ми вже були на 5-му та 6-му поверсі) йде монтаж «чистих» приміщень, паралельно йде монтаж системи вентиляційної, кондиціонування приміщень/

На будівництві постійно працює більше 200 будівельників. Головне, зазначають в області, фінансуваня робіт йде систематично із 3-х джерел – державного і обласного кошиків та фонду Пінчука, тож затримок не повинно виникнути.

/Євген Скалянський, головний лікар Полтавської обласної клінічної лікарні

В перших числах жовтня ми почнем завозити обладнання, проведені вже по них відповідні торги і вони закуплені, і монтувати почнемо в тих приміщеннях, які під них виділені/

На днях розпочнуться опоряджувальні роботи по облаштуванню прилеглої територїі, зазначають на будівництві. Тут буде щось на кшалт внутрішнього дворику для відпочинку і прогулянок вагітних, які перебуватимуть у перинатальному центрі.

Стрічка новин