Дослідники з усієї України сьогодні завітали до Полтави

У відеоархіві знаходяться 2 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2

В обласному центрі стартував Всеукраїнський семінар-практикум завідувачів відділами краєзнавства міських центрів туризму і краєзнавства учнівської молоді та станцій юних туристів. Під час заходу гостям Полтавщини продемонструють кращі традиції нашого регіону.

«Гармонійне поєднання змісту, форм та засобів організації краєзнавчо-дослідницької та музейної роботи в навчальних закладах – важлива передумова інноваційного розвитку позашкільної освіти» – тема зустрічі краєзнавців з усієї України. Такі заходи, переконаний заступник директора Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Дмитро Омельченко, потрібні для сучасних позашкільних працівників.

/Дмитро Омельченко, заступник директора Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді

Велика кількість всекраїнських експедицій, які сьогодні працюють, і успішно працюють обласні формування, і роблять свої регіональні експедиції учнівської молоді. Це, як правило, комплексні дослідження рідного краю, довгострокові експедиції/

У ході заходу, відзначає начальник Головного управління освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Володимир Мирошниченко, гостям Полтавщини продемонструють кращі краєзнавчі здобутки регіону. Делегації завітають на практикуми до Решетилівки, Опішного, Зінькова, Кременчука, Миргорода та інших важливих краєзнавчих центрів. Головне у таких зустрічах, переконаний Володимир Мирошниченко, – обмін досвідом.

/Володимир Мирошниченко, начальник ГУ освіти і науки Полтавської ОДА

Перш за все ми обміняємося досвідом роботи. Найголовніше – це побачити і почути не тільки себе, а й інших краєзнавців України. Цей досвід узагальнити і те, що для нас буде найбільш близьким, знайомим, впровадити у життя/

У ході заходу для гостей з усієї України підготували спеціалізовану виставку краєзнавчої літератури. На ній представили кращі поліграфічні доробки кожного регіону нашої держави.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію