У дитячому садочку пройшла «гарбузова» виставка

Із мамою і татом, а хтось – із викладачем, втім, все, проявляючи максимальну фантазію. В особливому садочку – навчально-реабілітаційному центрі – влаштували вже традиційну для закладу виставку. Втім, саме вона, наголошуть – особлива.

Те, що виросло на деревах чи городах, – на столи. У Полтавському навчально-реабілітаційному центрі – чергова смачна виставка, цього разу – на подвір'ї і з піснями. До неї, як і зазвичай, готувались всі гуртом. Дитяча і доросла фантазія – і улюблені звірі та мультгерої із зовсім неочікуваних (як на перший погляд) овочів та фруктів. Справжній гарбузовий телефон, крокодил із огірка, смачні їжачки і царівна-жаба – маленькі вихованці оглядають творіння інших груп і розповідають про свої.

/Саша, вихованка

Із лимона зробила їжачка і мама іще зробила пінгвінів/

У закладі розповідають: саме ця виставка для них – особлива, ювілейна в квадраті.

/Любов Січкар, директор Полтавського навчально-реабілітаційного центру

75 років виповнюється області і для нас це ювілейна виставка, оскільки ми подібні робимо вже 5 років. Основна мета – це показати, яка багата наша Полтавська земля, скільки на ній росте овочів, фруктів, зернових культур/

Принагідно до дати і мапу Полтащини із зернових створили, і викладачі малечі допомогли поробки виготовити – тій, яка проживає у віддалених районах області, а навчається тут. Користі від такої роботи – чимало, переконуть як тутешні викладачі, так і самі батьки.

/Олена, мама

Це для дрібної моторики рук дуже потрібно, і головне – їм цікаво. Мені б дуже хотілось, щоб моя дитина цим займалась, щоб вона і готувала, і батькам допомагала/

Іще один позитив від побаченого, розповідають дорослі, – це смакова складова. Тут – спільні відповіді на ключове питання урізноманітнення раціону малечі – як із звичайних овочів та фруктів зробити яскраве дитяче меню на кожен день.

Стрічка новин