Сьогодні, 22 вересня, виповнюється 75 років від дня утворення Полтавської області

Ювілей Полтавщини у палаці дозвілля «Листопад» відсвяткували гучно із піснями та танцями, не обійшлося і без поважних гостей. Із днем народження наш край привітав Прем'єр-міністр України Микола Азаров.

До 75-річчя від дня заснування Полтавської області у Полтаві влаштували масштабний концерт. Сама ж іменинниця - Полтавщина, підійшла до поважного ювілею із неабиякими досягненнями.

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської облдержадміністрації

Полтавщина сьогодні є серед лідерів у соціально-економічному розвтку у державі. Завдяки підтримці центрально влади, Президента Віктора Януковича, Вас, Микола Яновичу, за останні кілька років нам вдалося зробити серйозний прорив./

Нині у пріорітеті влади - соціальна сфера: медицина, освіта, - продовжує губернатор Олександр Удовіченко, говорить: на сьогоднішній день на соціальні об'єкти в області виділено понад 200 мільйонів гривень. залишається серед лідерів у країні Полтавщина і у сільському господарстві. Темпи розвитку обcягів промислової аграрної продукції (4 у країні) відзначив і Прем'єр-міністр України Микола Азаров, який цими днями вдруге за останні кілька місяців відвідав особливий, за його словами край.

/Микола Азаров, Прем'єр-міністр України

Для мене Полтавщина - це особливий край в Україні. Я можу помилятися, але для мене Полтавщина - це справжня Україна./

Справжніх українців, кращих полтавців відзначили на ювілейному заході. З рук очільника Уряду державні нагороди отримали відтепер Заслужені артисти, архітектори, журналісти, працівники сільського господарства, тощо. Їм та решті полтавців з нагоди свята прозвучали найщиріщі вітання від найповажніших осіб країни.

/ Микола Азаров, Прем'єр-міністр України

Полтавщина за останні роки так впевнено зробила крок вперед, це безумовно заслуга керівництва і я, користуючись нагодою, всім полтавцям предаю щирі вітання Президента нашого, Віктора Федоровича, зі святом. Бажаю вам нових успіхів, добра, здоров'я і всього найкращого./

Стрічка новин