75-ий ювілейний сезон у Полтавському академічному обласному театрі ляльок відкрили виставою «Ніч на Івана Купала»

На сцені – професійні актори, готові відкрити для маленьких глядачів світ мистецтва, у глядацькій залі – малеча, яка чекає на зустріч із прекрасним. Як пройшла перша у цьому сезоні вистава, знають наші журналісти.

На виставах Полтавського академічного обласного театру ляльок виросло не одне покоління полтавців. Добрі та повчальні казки у виконанні акторів не залишають байдужими дітлахів от уже 75 років. У минулому театральному сезоні його вистави відвідало 64 тисячі полтавців. До ювілею театру на малечу чекає ще більше сюрпризів та нових постановок.

/Ірина Чернікова, директор Полтавського академічного обласного театру ляльок

Ми в цьому сезоні дуже-дуже багато подарунків підготували нашим маленьким глядачам, і дорослим глядачам. На маленьких глядачів чекає вистава, яка вийде 19 жовтня, вона називається «Міші-кот і Міші-сан» – це японська народна казка, а постановку її здійснив режисер із Сербії./

Серед інших новинок сезону – казка «Морозко», а для дорослих глядачів – вистава Шагала «Картина». Потребу у нових виставах диктують самі дітлахи.

/Ірина Чернікова, директор Полтавського академічного обласного театру ляльок

Звичайно, театр намагається використовувати технічні засоби, підбирати твори, які цікаві нашим дітям, також проводити соціальні опитування, які виявляють, що саме цікавить наших маленьких глядачів./

Також у планах лялькового театру – запровадити новий міжнародний фестиваль театрів ляльок. Підтримує театр профільне управління Полтавської облдержадміністрації. Щорічно виділяються кошти із обласного бюджету, щоб трупа театру могла гастролювати.

/Геннадій Фасій, начальник управління культури Полтавської облдержадміністрації

Мені імпонує те, що ми підтримуємо, надаємо можливість улітку, коли відпочинок дитячий, театр їздить по всім таборам області, там теж залучаються кошти з обласного бюджету, так що вони молодці./

Дітлахи, які регулярно відвідують ляльковий театр, задоволені його виставами. Найулюбленіші пригадують, не задумуючись.

/Катерина

«Маша та Ведмідь», «Три поросятка»./

Маленькому Максимові вистава «Три поросятка» також до вподоби. Тут юний театрал вже встиг визначити найулюбленішого героя.

/ Максим

– Вовк

– А чому саме?

– Тому, він найсмішніший./

Дитячий сміх, гучні овації від маленьких глядачів – найкраща подяка за роботу лялькарів.

Стрічка новин