На автоагрегатному заводі рівняються на світову якість

Не лише серійні поставки, але і розробка нових зразків, які відповідають ряду світових вимог. Це ті принцими, за якими нині на Полтавському автоагрегатному заводі втілюють в життя 27 напрямків. Що зробили нового і модернізували популярного – показали нашим журналістам.

Постійна співпраця із основними автоскладальними конвеєрами України, Росії та Білорусі – як спеціалізоване підприємство з виробництва апаратів для пневматичного гальмівного приводу Полтавський автоагрегатний завод цей напрям роботи ставить завжди у пріоритет.

/Петро Жура, головний конструктор ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод»

Співпраця полягає не лише в поставках серійної продукції, але і в розробці нових зразків гальмівних апартів, які відповідають світовим стандартам і вирізняються високою якістю, необхідною надійністю і конкурентноспроможною ціною/

Орієнтуючись на запити основних споживачів по підвищенню якості і надійності автомобільних компонентів, автоагрегатний проводить розробку і підготовку виробництва нових виробів по 27 темам. Після завершення конструкторсько-технологічних процесів низку апаратів автоагрегатний планує вивести на ринок СНД. Крім цього, заплановано комплекст робіт з модернізації окремих апаратів, які на даний час користуються попитом серед основної маси споживачів.

/Петро Жура, головний конструктор ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод»

На даний час на заводі проводиться освоєння кількох малогабаритних кранів гальмівних з ручним керуванням, дослідні зразки яких успішно проходять дослідження на Кременчуцькому, Уральському і Мінському автозаводах. Технічним завданням на освоєння таких кранів для автобусів з можливістю розміщення її на панелі керування була пропозиція від Мінського автозаводу/

Як результат освоєння, продовжує Петро Жура, розроблені 4 модифікації виробів, які готові встановлювати інші автозаводи, зокрема Кременчуцький і Уральський, на вантажні автомобілі. Крім цього в поточному році на автоагрегатному був освоєний ряд виробів для українських виробників автобусів, які вони придбають по імпорту. Запланований на 2012 рік комплекс робіт зі своєчасного випуску на ринок означених виробів дозволить збільшити ринкову частку підприємства в середньому на 4% та отримати додаткове зростання обсягів реалізації.

Стрічка новин