В гонитві за легкою наживою чоловік позбавив життя 86-річну бабусю

Нагороди часів Другої світової війни та давня ікона стали основними об'єктами, на які посягнув крадій у Новосанжарському районі. Та крім цих речей, злочинець позбавив стареньку жінку життя. Деталі цієї історії – у наступному сюжеті.

Працівники Новосанжарського райвідділу міліції затримали чоловіка, який в пошуках легкої наживи жорстоко забив до смерті беззахисну 86-річну пенсіонерку. Усе сталося в будинку старенької жительки одного з сіл Новосанжарського району. Зі слів затриманого, того дня він вирішив пошукати у закинутих будинках навколишніх сіл металобрухт, який би міг здати у пункт прийому металу. Коли ж, не знайшовши бажаного на подвір'ї бабусі, чоловік вирішив поживитися тим, що є у будинку. Викравши невелику суму грошей, злочинець вже виходив з хати, як на подвір’ї його зустріла старенька господарка, яка і схопила злодія за руку.

/затриманий

Коли підійшла до мене баба, я її двічі вдарив. Вона упала, я її затянув у кухню, вона була без свідомості/

Коли правопорушник зрозумів, що через отримані травми пенсіонерка вже не може навіть говорити, зловмисник залишив її домогосподарство і зник у невідомому напрямку, розповідає начальник управління карного розшуку УМВС Полтавщини.

/Микола Михайлик, начальник управління карного розшуку УМВС Полтавщини

Майже два тижні правоохоронці Полтавщини займалися розкиттям цього злочину щодо встановлення місця знаходження свідків, очевидців, осіб, які б могли б пролити світло на тих, хто міг перебувати у даному населеному пункті/

Під час допиту, розповідають правоохоронці, підозрюваний зізнався у вчиненні злочину з корисливою метою.

/Іван Ващенко, перший заступник начальника Новосанжарського райвідділу міліції УМВС Полтавшини

В ході проведення огляду було встановлено, що з місця подій пропали нагороди учасника війни та дерев'яна ікона, яка, можливо, могла становити історичну цінність/

Відносно підозрюваного порушено кримінальну справу за умисне вбивство з корисних мотивів. Санкція останньої передбачає позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічне ув’язнення. Триває досудове слідство.

Стрічка новин