Вдячні слова лунали на адресу ветеранів-колишніх співробітників «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»

Уже стало доброю традицією на підприємстві підтримувати фронтовиків морально та матеріально. На самому ж «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» до Дня визволення міста також підготувалися: до свята організували тематичну виставку фоторобіт його працівників та традиційно визначили кращих співробітників підприємства.

На підприємстві «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» вже стало доброю традицією напередодні Дня Перемоги та Дня визволення Полтави від німецько-фашистських загарбників вітати ветеранів з числа колишніх працівників підприємства. Їх, констатують, з кожним роком, на жаль, стає все менше. Напередодні свята вісімнадцятьох ветеранів та учасників Великої Вітчизняної війни відвідали працівники підприємства, адже, говорять останні, їхній обов'язок – придялити кожному фронтовику якомога більше уваги.

/Зоя Передерій, заступник голови профспілкового комітету ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»

До 9 травня їм була надана матеріальна допомога і продуктові набори, до Дня визволення міста Полтави також вони не залишилися без уваги. Кожного ветерана відвідали на дому і надали матеріальну допомогу. Ми розуміємо, що вони, як ніхто інший, потребують нашої уваги і піклування/

Принагідно до 23 вересня на підприємстві «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» тематично оновили фотовиставку робіт членів трудового колективу. Світлини на ній, розповідає Зоя Передерій, оновлюються 4 рази на рік. Тематичні ж виставки проводяться до Дня Перемоги та до Дня визволення міста. Якщо 9 травня працівники підприємства представляли фото Полтави років війни, то напередодні 23 вересня на світлинах – сьогодення нашого міста, таке, яким його побачили співробітники «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО». Проте є на підприємстві ще один стенд, на світлинах якого – члени трудового колективу, яких по праву називають кращими. Дошка пошани виробничого підприємства традиційно оновлюється двічі на рік – до Дня працівників комунального господарства та до Дня визволення Полтави.

/Зоя Передерій, заступник голови профспілкового комітету ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»

На дошку пошани заносяться кращі працівники, які досягли значних успіхів у виконанні виробничих завдань. На цей час розглядалися кандидатури, які брали участь у підготовці теплового господарства до опалювального сезону. Адже згуртований і високо професійний колектив є запорукою тепла і затишку в домівках наших полтавців/

До згуртованого колективу, розповідає Зоя Передерій, у цьому році приєдналися молоді працівники, які, переконані на підприємстві, зроблять значний внесок у розвиток комунального теплового господарства та підвищення якості послуг централізованого теплопостачання їх споживачам.

Стрічка новин