До Дня міста у Полтаві збираються встановити 2 рекорди, які увійдуть до Книги рекордів України

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/-zOpXbNagNTHb

Скільки важитиме найбільший фототорт та скількох людей можна нагодувати 60-кілограмовим каліфорнійським ролом, знає Альона В'язнікова.

Полтавщина – не тільки духовна, а й кулінарна столиця України, вирішили полтавські кулінари та спланували засвідчити це на всеукраїнському рівні, поставивши в один день одразу 2 їстівні рекорди. Почнемо по порядку. Планується, що 23 вересня на День міста о 13 годині біля фонтану у парку «Перемога» запрошені експерти Книги рекордів України внесуть до останньої найбільший фототорт із зображеннями полтавської візитівки – Площі слави.

/Дмитро Мацевич, голова правління Громадської організації «Гільдія кулінарів Полтавщини»

Торт буде важити 230 кг., розмір – 2 на 1,5 метри. Це буде велика глянцева фотокартка нашого Корпусного парку/

За словами спеціалістів-кондитерів, торт буде складатися з 15 окремих шматків 50 на 50 сантиметрів, готувати які будуть 5 кухарів протягом 2,5 діб. Продуктів на це солодке задоволення планують витратити відповідно не мало.

/Олена Зіненко, член правління Громадської організації «Гільдія кулінарів Полтавщини»

Торт планується із фруктовою начинкою, тому планується використати достатньо велику кількість фруктів - близько 50 кілограмів. Десь 700-800 яєць ми плануємо використати та 25 кг. білого шоколаду/

Після офіційної реєстрації рекорду тортом зможуть поласувати усі охочі полтавці. Але і тим, хто не любить солодке, також цього дня пощастить порадувати шлунок. Найбільшим в історії України каліфорнійським ролом професійні сушісти обіцяють нагодувати кілька сотень людей.

/Роман Следь, кухар-сушіст

Довжина ролу буде приблизно 30 м., вага – 50-60 кг. Якщо все це врахувати, то 200-300 людей можна нагодувати/

Що стосується часу та людських ресурсів, то виготовити останній у 10 пар рук, розповідає кухар, збираються за 2 години. Але і це – ще не всі кулінарні сюрпризи на найближчий час. Голова правління «Гільдії кулінарів Полтавщини» Дмитро Мацевич зазначв, що ближче до середини жовтня у Полтаві поб'ють ще два рекорди: на найдовший шомпур та найбільший шашлик. Слідкуйте за новинами на нашому каналі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію